Barbie Chelsea: kolorowa lalka niespodzianka (GPD41-GPH09)
Wiek: 3+

Mattel

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
47,23 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Zestawy z lalką Barbie Chelsea Kolorowa niespodzianka mają aż sześć niespodzianek!
W każdym jest lalka z uroczym ubrankiem, ale to, jak wygląda, pozostaje tajemnicą do ostatniej chwili. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy pociągnij za pasek, aby usunąć zewnętrzną warstwę i odsłonić przezroczystą tubkę. W środku znajdziesz lalkę-niespodziankę Chelsea (z funkcją zmiany koloru) oraz tajemnicze torebki. Wyjmij je wszystkie i napełnij tubkę ciepłą wodą, a następnie włóż lalkę do środka i poruszaj nią.
Woda zmieni kolor, a po wyciągnięciu lalki odkryjesz jej wygląd!

Każda lalka ma inny kolor oczu, włosów, skóry i ozdobnego trykotu, ale to nie koniec niespodzianek. W dołączonych torebkach znajdziesz doczepiany kucyk, spódniczkę, parę bucików oraz wyjątkowe akcesorium, takie jak opaska do włosów lub wiatraczek. Użyj zimnej wody, aby zmienić kolor grafiki na trykocie lalki Chelsea tę niesamowitą transformację można powtarzać wiele razy!

Ubierz lalkę, przyczep jej kucyk i stwórz własną historię. Każda seria ma wyjątkowy motyw wyrażony na grafice zdobiącej ubranko. Wszystkie zestawy zawierają spódniczki z uroczymi nadrukami oraz buciki i kucyki w modnych kolorach. Którą lalkę znajdziesz?

Dzieci mogą zebrać inne lalki z serii, aby dowolnie dopasowywać akcesoria i odkrywać nowe możliwości, bo kiedy dziewczynka bawi się Barbie, może być kim chce!

W zestawie jest lalka Barbie Chelsea Kolorowa niespodzianka, spódniczka, buciki, kucyk i akcesorium. Produkty sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.
Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Lalka niespodzianka, brak możliwości wyboru.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Barbie Chelsea: kolorowa lalka niespodzianka (GPD41-GPH09)
Podtytuł: Wiek: 3+
Wydawnictwo: Mattel
Seria: Barbie
Kod paskowy: 887961884432
Oprawa: pudełko

Recenzje