Elmer’s zestaw do Slime zmieniającego kolor, w zestawie do Slime klej zmieniający kolor, aktywator Slime Magiczny Płyn, aktywuje się w świetle ultrafioletowym - 4 elementy (2109487)
Wiek: 3+

Elmer's

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
91,73 PLN
Nasza cena
70,15 PLN
Oszczędzasz 24%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złTwórz Slime dzięki ekscytującemu zestawowi Elmer's do Slime zmieniającego kolor. Skieruj tylko światło ultrafioletowe na swoje Slime, by zobaczyć jak przechodzi z jednego koloru w drugi. Zmienia się też pod wpływem promieni ultrafioletowych w świetle słonecznym! Ten kompletny zestaw zawiera po jednej butelce zmieniającego kolor kleju, odpowiednio niebieskiego przechodzącego w fioletowy i żółtego przechodzącego w czerwony oraz 2 butelki Magicznego Płynu Elmer's, aktywatora Slime, który zastępuje płyn do soczewek i sodę oczyszczoną, ale bez zbędnego bałaganu. Zmywalny i przyjazny dzieciom klej PVA Elmer's to wraz z Magicznym Płynem prosty, czystszy sposób na ekspresję twórczą.

- Przygotuj atrakcyjne, zmieniające kolor Slime dzięki temu kompletnemu zestawowi, który w świetle słonecznym magicznie zmienia barwę
- Obserwuj jak Twoje Slime w niezwykły sposób zmienia kolor w świetle dziennym
- Magiczny Płyn Elmer's to kompletna formuła przekształcająca klej Elmer's w dające mnóstwo radości Slime - dodawaj Magiczny Płyn powoli, aż do uzyskania pożądanego efektu
- W zestawie: 1x butelka kleju zmieniającego kolor z niebieskiego na fioletowy (147 ml), 1x butelka kleju zmieniającego kolor z żółtego na czerwony (147 ml), 2x butelka Płynu Magicznego (68 ml każda)

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Elmer’s zestaw do Slime zmieniającego kolor, w zestawie do Slime klej zmieniający kolor, aktywator Slime Magiczny Płyn, aktywuje się w świetle ultrafioletowym - 4 elementy (2109487)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Elmer's
Kod paskowy: 3026981094873

Recenzje