Janod, Magnetyczna gra w rzutki - Potwory (J02076)
Wiek: 4+

Janod

  • Format: 8,5 x 8,5 x 45 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
114,99 PLN
Nasza cena
89,19 PLN
Oszczędzasz 23%

Magnetyczna gra w rzutki Potwory francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwojga – zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zestaw składa się ze zwijanej na rolkę tarczy ze sznurkiem do jej zawieszenia np. na ścianie oraz z 6 magnetycznych rzutek w dwóch kolorach (3 czerwone i 3 żółte). Czarna tkanina tarczy ilustrowana jest dwustronnie postaciami kolorowych potworów, pajęczyny i nawiedzonego zamku. Rzutkami należy celować w tarczę z odpowiedniej, ustalonej przez graczy odległości, w taki sposób, by trafić w oznaczone na niej punktowane miejsca. Celem gry jest zgromadzenie w trzech rzutach jak największej ilości punktów. Gracz, któremu się to uda, wygrywa. Gra ta ćwiczy koncentrację i zręczność.

Gry rozbudzają wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Gra została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń!

Zawartość pudełka:
- 6 rzutek,
- tarcza.

Od 4. roku życia.


Szczegóły

Tytuł: Janod, Magnetyczna gra w rzutki - Potwory (J02076)
Podtytuł: Wiek: 4+
Producent: Janod
Seria: Janod gry
Kod paskowy: 3700217320768
Format: 8,5 x 8,5 x 45 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.84 kg

Recenzje