Magnetyczna układanka. Śmieszne buzie. Dziewczynka. Magnetibook (J02717)
Wiek: 3+

Janod

  • Format: 19 x 4 x 26 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
94,00 PLN
Nasza cena
85,00 PLN
Oszczędzasz 10%

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki JANOD to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie łączyć we wzory. Układanka ta będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje wiele możliwości kreacji. Jest pięknie wykonana, co dodatkowo rozbudza zmysł artystyczny, a ponadto ćwiczy logiczne myślenie oraz sprawność manualną u dziecka.

Magnetibook Zwariowane buzie Dziewczynki zawiera 55 kolorowych magnesów z elementami dziewczęcych twarzy, takimi jak oczy, usta, nosy i włosy, ale też dodatkami jak spinki czy nakrycia głowy oraz 10 kart z przykładowymi buźkami, które można stworzyć z magnesów. To świetna rozrywka dla małych kreatorek wizerunku, a także wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Dwie przegródki wewnątrz pomagają utrzymać porządek w magnesach i kartach. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Magnetyczna układanka. Śmieszne buzie. Dziewczynka. Magnetibook (J02717)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217327170
Format: 19 x 4 x 26 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.75 kg

Recenzje