Magnetyczna układanka Kostiumy Dziewczynka Magnetibook (J02718)
Wiek: 3+

Janod

  • Format: 19 x 4 x 26 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2020-07-09)
Sugerowana cena
94,00 PLN
Nasza cena
82,24 PLN
Oszczędzasz 13%

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki JANOD to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie łączyć we wzory. Układanka ta będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje wiele możliwości kreacji. Jest pięknie wykonana, co dodatkowo rozbudza zmysł artystyczny, a ponadto ćwiczy logiczne myślenie oraz sprawność manualną u dziecka.

Magnetibook Przebrania Dziewczynki zawiera 46 kolorowych magnesów z elementami dziewczęcych strojów, dzięki którym można się stać np. superbohaterką, wróżką czy gwiazdą rocka oraz 8 kart z przykładowymi pomysłami na przebrania, które można stworzyć z magnesów. To świetna rozrywka dla małych kreatorek mody, a także wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Dwie przegródki wewnątrz pomagają utrzymać porządek w magnesach i kartach. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Magnetyczna układanka Kostiumy Dziewczynka Magnetibook (J02718)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217327187
Format: 19 x 4 x 26 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.62 kg

Recenzje