Janod, puzzle do kąpieli 28 - Mapa świata (J04719)

Janod

  • Format: 32 x 5 x 25 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2024-05-27)
Sugerowana cena
75,02 PLN
Nasza cena
53,85 PLN
Oszczędzasz 29%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 53,85 zł

Puzzle do kąpieli Mapa świata francuskiej marki JANOD to aż 28 puzzli z wodoodpornego tworzywa. Po ułożeniu przedstawiają kolorową mapę wszystkich kontynentów z ich mieszkańcami i charakterystycznymi dla danego regionu zwierzętami. W zestawie znajdują się też 4 dodatkowe elementy – rakieta, samolot, statek i łódź podwodna, którymi można się bawić oddzielnie lub po tej mapie przemieszczać. To doskonała układanka dla małych miłośników przygód i idealny umilacz czasu, spędzanego w wannie. Puzzle zaprojektowano we Francji. Zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Kolekcja do kąpieli JANOD to seria pięknych wodoodpornych zabawek dla maluszków. Składają się na nią m.in. sympatyczne zwierzaczki, puzzle, łódki, a nawet artykuły plastyczne. Dzięki nim czas kąpieli jest zawsze wypełniony radością i eksperymentami, a przy tym rozbudza dziecięcą wyobraźnię.

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.

Zabawka rozwija:
  • umiejętność budowania i projektowania
  •  pamięć i koncentrację

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Janod, puzzle do kąpieli 28 - Mapa świata (J04719)
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217347192
Format: 32 x 5 x 25 cm
Oprawa: Pudełko
Waga: 0.26 kg

Recenzje