PARTYtura
Wiek: 8+

FoxGames

  • Format: 24x24x5.5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
69,99 PLN
Nasza cena
60,26 PLN
Oszczędzasz 14%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Oto zwycięzca 2. edycji konkursu „Stwórz grę i wskocz na półkę Empiku”. Czy chciałbyś zostać członkiem orkiestry? A może marzysz o tym, by stać się dyrygentem? PARTYtura to gra imprezowa, w której gracze starają się odtworzyć utwór muzyczny! Tylko gracz wcielający się w rolę dyrygenta wie, jaka to melodia. Przy pomocy gestów musi wskazać muzyka i sposób, w jaki ten ma zagrać.

Partytura to gra dla 3-10 graczy, w której jeden z uczestników wciela się w rolę dyrygenta, aby pokierować orkiestrą złożoną z pozostałych graczy i zagrać piękny koncert, który zostanie jak najlepiej oceniony przez słuchaczy. Co ciekawe, gra będzie odbywać się w ciszy – muzyka jest w niej realizowana przez wykładanie odpowiednich kart. W zależności od wariantu i liczby graczy, jest to gra kooperacyjna lub drużynowa.

Ta emocjonująca gra rozrusza Twoje towarzystwo i zostanie królem każdej imprezy! Proste zasady i mnóstwo frajdy podczas rozgrywki przypadną do gustu nie tylko melomanom i muzykom, ale też wszystkim tym, którzy cenią sobie dobrą zabawę, także w większym gronie.

Liczba graczy: 3-10
Średni czas gry: 20 minut
Wiek: 8+


Szczegóły

Tytuł: PARTYtura
Podtytuł: Wiek: 8+
Autor: Opracowanie zbiorowe
Producent: FoxGames
ISBN: 5907078168227
Rok wydania: 2020
Format: 24x24x5.5 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.644 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: