Lego Hidden Side: Tajemniczy zamek (70437)
Wiek: 9+

Lego

  • Format: 38 x 48 x 9 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
509,80 PLN
Nasza cena
407,83 PLN
Oszczędzasz 21%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Klocki Hidden Tajemniczy zamek

Fani wirtualnej rzeczywistości i gier wideo pokochają niesamowity świat LEGO Hidden Side, gdzie rzeczywistość cyfrowa i materialna przenikają się, tworząc rzeczywistość rozszerzoną (AR) i pozwalając na zabawę w trybie dla jednego lub wielu graczy. Tajemniczy zamek z zestawu LEGO Hidden Side 70437 to zabawka, która łączy model z klocków z aplikacją. Dzięki temu interakcja z modelem znajduje odbicie w cyfrowym świecie.

Polowanie na duchy w cyfrowym świecie
Model tajemniczego zamku ożyje, gdy wyświetlisz go na ekranie smartfona lub tabletu z aplikacją LEGO Hidden Side AR. Zestaw pozwala dzieciom zapolować na duchy, zająć się odkrywaniem i rozwiązywaniem zagadek lub zmierzyć się z potężnym duchem imieniem The Maw. Model nawiedzonego zamku można rozłożyć, dzięki czemu dzieci mogą wygodnie bawić się minifigurkami Jacka, Parker, Vaughna, Nehmaara Reema i dwóch Mrocznych Wojowników.

Cyfrowa zabawa, która nieustannie ewoluuje
Świat LEGO Hidden Side mieści się w fikcyjnym miasteczku Newbury, którego budynki i mieszkańców opanowały duchy. Nieustannie wzbogacamy zabawę w świecie AR o nową zawartość, postacie i wyjątkowe wydarzenia.

- Ten zestaw konstrukcyjny LEGO Hidden Side stanowi połączenie swobodnej, kreatywnej zabawy klockami LEGO z aplikacją dzięki temu dzieci mogą pojedynczo lub w grupie odwiedzić wciągający świat rzeczywistości rozszerzonej. W sam raz dla dzieci w wieku od 9 lat.
- Co jest w pudełku? Model zamku LEGO Hidden Side, który staje się interaktywny w aplikacji. Ma mnóstwo funkcji, które pozwalają się nim bawić w tradycyjny sposób, w tym wieżę obserwacyjną, a w zestawie są też minifigurki: Jack, Parker, Vaughn, Nehmaar Reem i dwóch Mrocznych Wojowników.
- Model tajemniczego zamku ożyje, gdy wyświetlisz go na ekranie smartfona lub tabletu z darmową aplikacją LEGO Hidden Side AR. Pełen paranormalnych zjawisk cyfrowy świat pozwoli dzieciom zapolować na duchy, zająć się rozwiązywaniem zagadek lub poszukiwaniem różnych przedmiotów.
- Szukasz pomysłu na prezent na urodziny lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 9 lat? W tym zestawie LEGO Hidden Side dużo się dzieje! Będzie on doskonałym prezentem dla dzieci, które lubią budować z LEGO i uwielbiają rzeczywistość wirtualną oraz gry wideo.
- Gotowy model tajemniczego zamku LEGO Hidden Side z zestawu 70437, który wykorzystuje technologię AR, ma ok. 34 cm wysokości, 31 cm szerokości i 27 cm głębokości.
- Zabawka konstrukcyjna bez baterii. Aplikacja Hidden Side AR jest zgodna z wybranymi urządzeniami z systemem iOS i Android. Zgodność urządzenia możesz sprawdzić na stronie LEGO.pl/devicecheck. Przed połączeniem się z Internetem dzieci powinny zapytać rodziców o zgodę.
- Rozpoczęcie zabawy tym zestawem LEGO Hidden Side z technologią AR jest dziecinnie proste. W pudełku i internecie znajdziesz proste instrukcje budowania, więc wystarczy otworzyć torebki z klockami LEGO i brać się do dzieła!
- Świat LEGO Hidden Side mieści się w fikcyjnym miasteczku Newbury, którego budynki i mieszkańców opanowały duchy. Aplikacja do rzeczywistości rozszerzonej jest stale wzbogacana o coraz to nową zawartość, duchy i wydarzenia.
- Zestawykonstrukcyjne LEGO Hidden Side spełniają najwyższe standardy branżowe i kryteria jakości, by można było mieć pewność, że klocki i elementy są jednolite, pasują do siebie i można je z łatwością łączyć i rozdzielać.
- W Grupie LEGO upuszczamy, podgrzewamy, zgniatamy, skręcamy i badamy klocki oraz elementy konstrukcyjne, by upewnić się, że każdy z zestawów LEGO Hidden Side spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Od 9. roku życia.

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Lego Hidden Side: Tajemniczy zamek (70437)
Podtytuł: Wiek: 9+
Producent: Lego
Seria: Lego Hidden Side
Kod paskowy: 5702016617580
Format: 38 x 48 x 9 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 1.8 kg

Recenzje