Lego Ninjago: Perła przeznaczenia (71705)
Wiek: 9+

Lego

  • Format: 38 x 58 x 9 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
674,00 PLN
Nasza cena
525,71 PLN
Oszczędzasz 23%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Klocki Ninjago Perła przeznaczenia 

Perła Przeznaczenia (71705) z pewnością spodoba się wszystkim kreatywnym dzieciom, które lubią budować klasyczne modele statków LEGO NINJAGO i bawić się ciekawymi modelami. Ten interaktywny zestaw konstrukcyjny z mnóstwem szczegółów zawiera statek LEGO NINJAGO oraz siedem gotowych do akcji minifigurek, w tym Wu, Kaia, Zane'a i Cole'a.

Spektakularny model statku LEGO NINJAGO
Ten interaktywny zestaw, w którym dzieci znajdą odświeżoną wersję statku z 1. sezonu serialu telewizyjnego, zaprasza do dynamicznej zabawy i na pewno zainspiruje małych ninja do wymyślania własnych przygód w świecie NINJAGO. Zestaw NINJAGO Perła Przeznaczenia rozpali dziecięcą wyobraźnię i pozwoli na świetną zabawę.

Ciekawe modele do twórczej zabawy
Zestawy LEGO NINJAGO do zbudowania to wrota do świata, w którym dzieci mogą przyłączyć się do bohaterskich ninja i wraz z nimi przeżywać fascynujące przygody podczas walki z całymi zastępami czarnych charakterów. Bogactwo zestawów ze statkami, samochodami, smokami, świątyniami i figurkami do zbudowania wciągnie każdego fana NINJAGO.

- W zestawie NINJAGO poza szczegółowo ukazaną Perłą Przeznaczenia fani znajdą siedem minifigurek, które pozwolą im ponownie przeżyć ekscytujące wydarzenia ze świata NINJAGO. Ten fantastyczny zestaw ucieszy wszystkie dzieci, które lubią wymyślać własne historyjki.
- W zestawie LEGO NINJAGO Legacy na dzieci czeka wspaniała Perła Przeznaczenia i siedem minifigurek: Wu, Kai, młody Lloyd Garmadon, Samurai X, Zane, Jay oraz Cole. - To oznacza, że fani NINJAGO będą mogli wybierać, w którego bohaterachcą się wcielić!
- Zabawkowa Perła Przeznaczenia pozwoli dzieciom odgrywać wydarzenia z bogatej fabuły pierwszego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO. Wielbiciele opowieści o wojownikach ninja będą mieć mnóstwo frajdy przy rzucaniu kotwicy, poruszaniu silnikami i ustawianiu żagli.
- Liczący 1781 elementów zestaw dostarczy mnóstwa radości z budowania i może być doskonałym prezentem urodzinowym dla każdego chłopca i dziewczynki w wieku od 9 lat. Zestaw, który jest nowością na czerwiec 2020 r., pozwoli obdarzonym wyobraźnią dzieciom zanurzyć się w niezwykłym wymyślonym świecie.
- Zestaw NINJAGO Perła Przeznaczenia świetnie nadaje się do zabawy w domu, ale można go także zabrać w podróż, więc przygody NINJAGO mogą trwać bez końca!
Statek LEGO ma ok. 32 cm wysokości, 44 cm długości i 38 cm szerokości.
- Dobre wieści! Perła Przeznaczenia dostarczy dzieciom maksimum frajdy, a do tego nie wymaga baterii, wiec jest gotowa do zabawy zaraz po zbudowaniu i nigdy nie trzeba jej wstawiaćdo suchego doku!
- Do zestawu są dołączone przejrzyste instrukcje, więc dzieci mogą szybko uwinąć się z budową statku NINJAGO, a potem wciągnąć żagle i ruszać do walki.
- Zestawy konstrukcyjne LEGO NINJAGO dostarczają pożywki dziecięcej wyobraźni, pozwalając wcielić się w postacie bohaterskich wojowników ninja w świecie, w którym kreatywna zabawa i przygody nigdy się nie kończą.
- Klocki LEGO już od ponad 60 lat niezmiennie odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Dzięki temu zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić nawet pośrodku wzburzonego morza!
- Klocki LEGO użyte do zbudowania tego zestawu z wojownikami ninja spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dając dzieciom w prezencie zabawki LEGO, wiesz, że są one w dobrych rękach.

Od 9. roku życia.

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Lego Ninjago: Perła przeznaczenia (71705)
Podtytuł: Wiek: 9+
Producent: Lego
Seria: Lego Ninjago
Kod paskowy: 5702016616910
Format: 38 x 58 x 9 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 2 kg

Recenzje