Lego Ninjago: Wybuch Spinjitsu Lloyd (70687)
Wiek: 7+

Lego

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
49,86 PLN
Nasza cena
38,55 PLN
Oszczędzasz 23%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złKlocki Ninjago Wybuch Spinjitsu Lloyd

Zestaw konstrukcyjny Wybuch Spinjitzu Lloyd (70687) z jedną figurką spodoba się małym wojownikom, którzy lubią budować z klocków i wcielać się w role. Ta zabawka ze świata ninja to nowość, która pozwoli dzieciom odtwarzać pełne emocji sceny i szkolić Lloyda z NINJAGO na mistrza Spinjitzu.

Ciekawy i interaktywny zestaw akcesoriów NINJAGO
Ten zestaw LEGO to obietnica niekończących się przygód w klockowym świecie NINJAGO. Dzieci mogą posadzić Wybuchowego Lloyda w wirującej zabawce z ostrzami, a potem jednym naciśnięciem przycisku posłać go prosto do akcji wystarczy odrobina wyobraźni! To okazja do świetnej zabawy solo lub z przyjaciółmi dla wszystkich fanów NINJAGO.

Jedyny w swoim rodzaju zestaw konstrukcyjny LEGO NINJAGO Spinjitzu
Zestawy LEGO z wojownikami ninja są dla dzieci bramą do niezwykłego świata fantastycznych przygód, w którym mogą się one wcielać w postacie ulubionych wojowników i walczyć z siłami zła. Dzieci będą zachwycone odrzutowcami, smokami, figurkamido zbudowania, bronią ninja i innymi zabawkami z tej serii.

- Zestaw konstrukcyjny NINJAGO ze spinnerem Spinjitzu oraz figurką Lloyda w sam raz do odgrywania scen akcji. Ten interaktywny zestaw konstrukcyjny LEGO NINJAGO Spinjitzu dostarczy pomysłowym dzieciom mnóstwa emocji.
- W zestawie jest spinner Spinjitzu, wyrzutnia oraz figurka LEGO wojownika ninja Lloyda. Dzieci będą się świetnie bawić, pomagając Lloydowi NINJAGO osiągnąć mistrzostwo Spinjitzu i stać się bronią ninja.
- Ten kolekcjonerski zestaw LEGO Spinjitzu (nowość na czerwiec 2020 r.) gwarantuje kreatywną zabawę bez końca. Fani NINJAGO mogą umieścić figurkę Lloyda w spinnerze Spinjitzu, a potem wystrzelić go z wyrzutni, by zawirował i poleciał prosto do akcji!
- Zestaw zawiera 48 elementów i da mnóstwo satysfakcji z budowania chłopcom i dziewczynkom w wieku od 7 lat, a także będzie świetnym prezentem na urodziny lub z innej okazji. Figurka wojownika i zabawka ninja zachęcają do kreatywnej zabawy, która da dzieciom poczucie satysfakcji.
- Idealny zestaw LEGO NINJAGO do zabawy w domu i wszędzie tam, dokąd przygody zaprowadzą małych wojowników ninja. Zabawka z wirującymi ostrzami ma ok. 7 cm wysokości, 10 cm długości i 7 cm szerokości.
- Zabawka ani figurka nie potrzebują baterii wystarcza wyobraźnia małego ninja. Dzięki temu Lloyd zawsze będzie mieć siły na kolejne przygody pod znakiem NINJAGO Spinjitzu!
- Idealny zestaw konstrukcyjny LEGO NINGAGO Spinjitzu dla maluchów. Do klocków jest dołączona przejrzysta instrukcja, dzięki której zabawka będzie gotowa w kilka chwil i dzieci będą mogły zabrać Lloyda na poszukiwanie przygód w świecie NINJAGO i sztuki Spinjitzu.
- Zestawy konstrukcyjne LEGO są jak bilet do fascynującego świata fantasy, w którym fani wojowników ninja mogą wymyślać własne opowieści i szlifować techniki Spinjitzu.
Klocki LEGO od ponad sześciu dziesięcioleci niezmiennie odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Dzięki temu zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić nawet w mieście NINJAGO!
- Te klocki i elementy LEGO są nieustannie testowane i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dając dzieciom figurki i zestawy LEGO, nie musisz się niczym martwić.

Od 7. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Lego Ninjago: Wybuch Spinjitsu Lloyd (70687)
Podtytuł: Wiek: 7+
Producent: Lego
Seria: Lego Ninjago
Kod paskowy: 5702016616859
Oprawa: pudełko

Recenzje