Masa piankowa - Magiczny Jednorożec
Wiek: 5+

Cass film

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
47,99 PLN
Nasza cena
44,83 PLN
Oszczędzasz 7%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,93 złPlayfoam Pals, Magiczny Jednorożec, Masa piankowa z figurką niespodzianką, modelina
Nauka przez zabawę! Od ponad 50 lat Educational Insights pomaga dzieciom uczyć się poprzez zabawę. Firma jest dumna ze współpracy z ekspertami z wielu różnych dziedzin, od naukowców przez nauczycieli po artystów i zapewnia, że ich produkty są bezpieczne i najwyższej jakości.

Magiczne niespodzianki do kolekcjonowania chowają się w tęczy Playfoam, czekając na odkrycie. Kto wie, jaka magiczna zabawka niespodzianka może kryć się w twojej tęczy? Otwórz tęczę, aby odkryć kolorowy tajemniczy medalion, spinacz, figurkę-niespodziankę, masę piankową Playfoami przewodnik kolekcjonera. Możesz przypiąć medalion do plecaka, aby mieć swojego przyjaciela - jednorożca zawsze przy sobie!

Każdy tęczowy zestaw zawiera zamykany tajemniczy kolorowy medalion błyszczące serce,
Do odnalezienia i zebrania jest 45 czarujących stworzeń, w tym jednorożec, wydra - jednorożec, piesek - jednorożec, lama - jednorożec, kotek - jednorożec. Struktura masy piankowej przypominająca kuleczki sprzyja świadomości dotykowej i sensorycznej.
Zgniatanie, rzeźbienie i modelowanie tej sensorycznej masy pomaga rozwinąć siłę i zręczność ręki. Zachęca do kreatywnej zabawy. Playfoam przylega tylko do siebie - nie do rąk, włosów, ubrań ani dywanów. Playfoam nigdy nie wysycha i można z niego korzystać raz po raz. Gotowy do do natychmiastowej zabawy i nauki bezpośrednio po wyjęciu z opakowania.

Od 5. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Masa piankowa - Magiczny Jednorożec
Podtytuł: Wiek: 5+
Producent: Cass film
ISBN: 0086002006400
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: