Barbie: Foodtruck - Zestaw do zabawy. Otwierana furgonetka z „jedzeniem” + ponad 30 akcesoriów (GMW07)
Wiek: 3+

Mattel

  • Format: 27 x 46 x 18 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
218,00 PLN
Nasza cena
198,18 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Zapraszamy na lunch! Czas na wyśmienitą zabawę z Foodtruckiem Barbie! Jeśli uwielbiasz przygotowywanie pysznych posiłków i obsługę klientów, możesz zostać właścicielem własnego foodtrucka!

Pojazd ma ponad 45 cm długości i jest ozdobiony kolorowymi grafikami związanymi z jedzeniem. Otwórz go, aby odsłonić miejsca do przygotowywania i podawania jedzenia: kuchenkę z grillem, stanowisko z koktajlami, ladę i szafki. W zestawie jest również ponad 30 akcesoriów tematycznych, w tym stojąca tablica z menu, przybory kuchenne, tacki, kubki, frytkownica, blender do koktajli, produkty spożywcze, krzesełko dla klienta i więcej. Niektóre z akcesoriów mają zaczepy, aby lalka (sprzedawana oddzielnie) mogła je trzymać w dłoni dzięki temu zabawa jest bardziej realistyczna. Co tak smakowicie pachnie? Barbie może przygotowywać wyborne przysmaki, takie jak sałatka, burger, frytki i nie tylko! Kiedy klient wybierze, na co ma ochotę, Barbie podliczy cenę na kasie. W zestawie jest otwierana furgonetka z jedzeniem i ponad

30 akcesoriów do opowiadania własnych wyśmienitych historyjek. To wspaniały prezent dla dzieci od 3 roku życia, zwłaszcza tych, które uwielbiają gotować, bawić się w sklep lub restaurację!

Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Lalka sprzedawana oddzielnie.


Szczegóły

Tytuł: Barbie: Foodtruck - Zestaw do zabawy. Otwierana furgonetka z „jedzeniem” + ponad 30 akcesoriów (GMW07)
Podtytuł: Wiek: 3+
Autor: Kevin Prenger
Producent: Mattel
Kod paskowy: 887961862898
Format: 27 x 46 x 18 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 1.8 kg

Recenzje