Barbie Skipper: Klub opiekunek - Opieka nad maluszkami. Zestaw do zabawy z lalkami, placem zabaw i ponad 10 akcesoriami (GHV89)
Wiek: 3+

Mattel

  • Format: 32.5x39.5x8.8 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
175,20 PLN
Nasza cena
136,65 PLN
Oszczędzasz 23%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Lalki i zabawki z linii Barbie Klub Opiekunek pozwalają dzieciom rozwijać zmysł opiekuńczości. Wciel się w rolę niani i pomóż Skipper w opiece nad dwoma uroczymi niemowlakami. Aż 15 elementów, w tym łóżeczko z przewijakiem, pozwala opowiadać różnorodne historyjki. Specjalne zaczepy utrzymują niektóre z mniejszych elementów na miejscu i ułatwiają sprzątanie. Opiekunka Skipper lalka może obserwować, jak lalka maluch bawi się na huśtawce i ślizga się, skręca kierownicą lub gra w kółko i krzyżyk z obracającymi się kafelkami i piaskownicą, którą można wypełnić formowalnym piaskiem! Trzy foremki i łopata pozwalają dzieciom tworzyć rzeźby z piasku! Lalka Skipper i lalka dziecka noszą swobodne stroje, które zainspirują cały dzień zabawy, a dodatkowe elementy, takie jak butelka, wzbogacają opowiadanie historii. Dzieci pokochają opiekunkę i opiekę nad innymi dzięki temu zestawowi, który inspiruje do wychowawczej zabawy! Mogą zbierać inne lalki i akcesoria Babysitters Inc.™, aby wypełnić harmonogram opieki nad dziećmi (każda sprzedawana oddzielnie, w zależności od dostępności). Zestaw obejmuje lalkę opiekunkę Skipper™ w ubraniach i butach, małą lalkę dla malucha w ubraniach i butach, stanowisko zabaw z piaskownicą, jeden pojemnik z formowalnym piaskiem, łopatę, trzy foremki i akcesoria. Lalka Skipper™ nie może stać samodzielnie. Kolory i dekoracje mogą się różnić.

Od 3. roku życia.


Szczegóły

Tytuł: Barbie Skipper: Klub opiekunek - Opieka nad maluszkami. Zestaw do zabawy z lalkami, placem zabaw i ponad 10 akcesoriami (GHV89)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Mattel
Seria: Barbie
Kod paskowy: 887961803587
Rok wydania: 2019
Format: 32.5x39.5x8.8 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.694 kg

Recenzje