Barbie: Spacerówka z pieskami. Zestaw z lalką Barbie, 2 szczeniaczkami i wózeczkiem dla piesków (GHV92)
Wiek: 3+

Mattel

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
134,21 PLN
Nasza cena
108,57 PLN
Oszczędzasz 20%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Miłośniczki zwierząt mogą wraz z lalką Barbie zabierać szczeniaczki na przejażdżkę dzięki zestawowi do zabawy Spacerówka z pieskami (z wózkiem z transformacją, dwoma uroczymi pieskami i siedmioma akcesoriami)! Przygotuj się na cały dzień zabawy ze szczeniaczkami. Lalka może transportować swoich podopiecznych na dwa sposoby. Włóż jednego szczeniaczka do wózeczka, a drugiego do torby Barbie albo rozsuń przód spacerówki, aby zrobić miejsce dla obu piesków! Spacerówka ma nowoczesny kolorowy styl – pomarańczowy daszek można rozłożyć, aby dać szczeniaczkom trochę cienia w słoneczny dzień, wieszak na torbę jest wyjątkowo praktyczny, zaś srebrzyste akcenty nadają całości wyjątkowego charakteru. Pomóż Barbie złapać uchwyty wózka i popchnąć go, aby ruszyć na wycieczkę. Dzięki dołączonym akcesoriom możesz „karmić” swoich pupili i bawić się z nimi. Dwie kolorowe miseczki i dwie kostki pozwolą odtwarzać klasyczne scenki, a frisbee świetnie nada się na rekreację w parku. Torby Barbie możesz używać do przechowywania akcesoriów lub przenoszenia szczeniaczka! Lalka ma uroczą luźną stylizację: sukienkę w paski i różowe buciki sportowe. Z zestawem do zabawy Barbie Spacerówka z pieskami młode marzycielki mogą opowiadać niezliczone historyjki. Dzieci (powyżej 3 roku życia) mogą zebrać też inne lalki i akcesoria Barbie, aby jeszcze bardziej urozmaicić możliwości zabawy! Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalki nie stoją samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Odegraj idealny dzień ze zwierzaczkami – pomoże Ci w tym zestaw Barbie Spacerówka z pieskami, w którym znajdziesz lalkę, dwa szczeniaczki, wózek z funkcją transformacji i akcesoria!

Szczeniaczki mogą podróżować na dwa sposoby: włóż jednego do wózeczka, a drugiego do torby Barbie albo rozsuń przód wózeczka, aby zrobić miejsce dla obu piesków. Spacerówka ma nowoczesny kolorowy styl i realistyczne detale: między innymi obracające się kółka z bieżnikiem, srebrzyste akcenty, wieszak na torbę i uchwyty, które lalka może trzymać w dłoniach. W zestawie jest torba, w której zmieści się szczeniaczek albo wszystkie akcesoria, których potrzebujesz do „karmienia” i opieki – 2 miseczki, 2 „kostki”, frisbee i butelka „wody”. Lalka jest gotowa na dzień pełen zabawy w sukience w paski i różowych bucikach sportowych. Z tym zestawem do zabawy ze szczeniaczkami miłośniczki zwierząt mogą opowiadać nieskończenie wiele historyjek!

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Barbie: Spacerówka z pieskami. Zestaw z lalką Barbie, 2 szczeniaczkami i wózeczkiem dla piesków (GHV92)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Mattel
Seria: Barbie
Kod paskowy: 887961803624
Rok wydania: 2020
Oprawa: pudełko

Recenzje