Barbie: Modne kreacje - sukienka biała w kwiatki (FND47/GHW84)
Wiek: 3+

Mattel

  • Format: 11.5 x 2.6 x 22.9 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
42,10 PLN
Nasza cena
29,32 PLN
Oszczędzasz 31%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złBarbie wie, że nie ma rzeczy niemożliwych! Dba też o to, by jej garderoba była gotowa na modne wyzwania. Te ubranka dla lalki Barbie (sprzedawana osobno) nawiązują do współczesnych trendów. W każdym zestawie znajduje się jeden kompletny strój (sukienka lub top i dół), a także dwa akcesoria uzupełniające stylizację. Dobieraj i łącz z innymi ubrankami dla Barbie, aby stworzyć rozmaite kombinacje i odkrywać własny styl. Dzięki większej liczbie ubranek, butów i dodatków oraz jeszcze większej różnorodności stylów dziewczynki na całym świecie zyskają nieskończenie więcej sposobów na wyrażenie siebie i odegranie historyjek, które podsuwa im wyobraźnia, bo z Barbie możesz być kim chcesz! W zestawie jeden strój (jedna sukienka lub top i dół) oraz dwa akcesoria. Lalka sprzedawana oddzielnie. Uniwersalny krój pasuje na wszystkie lalki. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

​Barbie (sprzedawana oddzielnie) potrzebuje garderoby gotowej na każdą okazję. Ten zestaw z kompletnym strojem z dwoma akcesoriami wzbogaci styl lalki. Ubranka dla lalek obejmują sukienkę lub top i dół w modnych kolorach i z nowoczesnymi motywami. Akcesoria mogą obejmować torebki, biżuterię, okulary przeciwsłoneczne i/lub ozdoby do włosów w charakterystycznym stylu. Eksperymentuj i zestawiaj stroje z innymi ubrankami Barbie, aby jeszcze bardziej urozmaicać opowiadane historyjki (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).

Większa różnorodność powoduje, że kolekcjonowanie lalek Barbie i ubranek sprawia jeszcze więcej radości. Zbierz je wszystkie!

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Barbie: Modne kreacje - sukienka biała w kwiatki (FND47/GHW84)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Mattel
Seria: Barbie
Kod paskowy: 887961804522
Rok wydania: 2020
Format: 11.5 x 2.6 x 22.9 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje