Łowcy Talentów
Wiek: 8+

Wydawnictwo Kościuszko

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
194,35 PLN
Nasza cena
166,46 PLN
Oszczędzasz 15%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 120,81 zł

"Łowcy talentów" to chrześcijańska gra planszowa wyprodukowana dla młodych ludzi związanych z Ruchem Światło-Życie i harcerstwem. Celem gry jest uczenie dzieci w sposób przyjazny o wartościach „niematerialnych”.W czasie rozgrywki gracze poznają i odkrywają swoje talenty, uczą się jak można je rozwijać, a także pokonują różne pokusy i niebezpieczeństwa.

Przeznaczenie gry:
- kształtowanie dobrych postaw dzieci
- poznanie i rozwinięcie drzemiących w graczach talentów
- uświadomienie graczy na przeszkody i zagrożenia w ich osobistym rozwoju
- docenianie roli modlitwy w zmaganiu się z codziennymi przeciwnościami

Jakie masz talenty?
Nie myśl, że skoro nie posiadasz zdolności muzycznych, albo nie umiesz ładnie rysować, to nie jesteś osobą wyjątkową! Łowcy Talentów pomogą Ci odkryć drzemiące w Tobie umiejętności, z których istnienia nawet nie zdawałeś sobie sprawy!

Wszędzie możesz je odkryć!
Szkoła, basen, sklep, cukiernia… Dosłownie każde miejsce, które odwiedzisz w naszej grze, da Ci okazję do odkrycia i rozwijania Twoich zdolności. A my pokażemy Ci, jak to zrobić!

Modlitwa:
Modlitwa to ważny element zarówno życia codziennego jak i naszej gry. Szybko się o tym przekonasz, kiedy podczas swojej przygody napotkasz Złe Duchy wraz z ich natarczywymi Pokusami!

Zagraj!
Zaproś do gry rodzinę, przyjaciół, wspólnotę lub drużynę. Na pewno spędzicie razem dobry czas, który zainspiruje Was do działania i zacieśni Wasze relacje.

Rozgrywka:
Gracze podczas rozgrywki wchodzą w różne miejsca (Muzeum, Boisko, Sklep itd), gdzie zdobywają talenty (takie jak Koleżeństwo czy Odpowiedzialność).

Ponadto muszą uważać na Złe Duchy, których spotkanie skutkuje Pokusą – ale bez obawy, można się przed nimi schronić w Kościele i otrzymać Łaskę!

Gra otrzymała patronat Ruchu Światło-Życie oraz Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Czas rozgrywki: około 30-45 minut
Liczba graczy: 2-6 osób
Wiek: 8-108 lat


Szczegóły

Tytuł: Łowcy Talentów
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Wydawnictwo Kościuszko
ISBN: 9788394828875
Oprawa: pudełko

Recenzje