Kapitan Nauka. Co jedzą zwierzęta? Układanki malucha

Edgard

  • Format: 16x13 cm
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2020-08-17)
Sugerowana cena
19,99 PLN
Nasza cena
12,76 PLN
Oszczędzasz 37%Zabawy rozwijające wiedzę o świecie
Zestaw Co jedzą zwierzęta? Układanki malucha (13 lata) zawiera 10 dwuelementowych puzzli przedstawiających zwierzęta gospodarskie oraz egzotyczne w realistycznych otoczeniu. Podczas zabawy z puzzlami maluchy poznają bliższe i dalsze otoczenie, rozwijają wiedzę o świecie oraz koncentrację uwagi. A dzięki próbom dopasowywania do siebie elementów doskonalą koordynację oko-ręka.
Trening koncentracji i spostrzegawczości
Co jest przysmakiem myszy? Czym żywią się żyrafy? Kto lubi banany? Atrakcyjny temat związany z życiem zwierząt dostarczy dzieciom wiele radości, a przy okazji nauczy je różnicowania kształtów i łączenia ze sobą elementów w pary. Dzięki zabawie z układanką maluchy będą miały okazję, by ćwiczyć sprawność rąk i precyzję ruchów.
Barwne ilustracje Gabrieli Bieniek-Zaremby zostały tak przygotowane, aby dziecko mogło samodzielnie ocenić, czy poprawnie wykonało zadanie. Pełne szczegółów obrazki z życia zwierząt przykuwają uwagę maluchów i zachęcają je do opowieści o życiu zwierzątek oraz sposobach zdobywania przez nie pokarmu, wzbogacając przy tym słownik dziecka.
Puzzle zostały wykonane z grubej tektury, aby łatwo było je chwycić małym rączkom.

Szczegóły

Tytuł: Kapitan Nauka. Co jedzą zwierzęta? Układanki malucha
Autor: Gabriela Bieniek-Zaremba
Producent: Edgard
ISBN: 5903792767067
Rok wydania: 2020
Format: 16x13 cm

Recenzje