Kapitan Nauka. Co jedzą zwierzęta? Układanki malucha
Wiek: 1+

Edgard

  • Format: 16 x 13 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
24,90 PLN
Nasza cena
21,64 PLN
Oszczędzasz 14%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złZabawy rozwijające wiedzę o świecie
Zestaw Co jedzą zwierzęta? Układanki malucha (13 lata) zawiera 10 dwuelementowych puzzli przedstawiających zwierzęta gospodarskie oraz egzotyczne w realistycznych otoczeniu. Podczas zabawy z puzzlami maluchy poznają bliższe i dalsze otoczenie, rozwijają wiedzę o świecie oraz koncentrację uwagi. A dzięki próbom dopasowywania do siebie elementów doskonalą koordynację oko-ręka.

Trening koncentracji i spostrzegawczości
Co jest przysmakiem myszy? Czym żywią się żyrafy? Kto lubi banany? Atrakcyjny temat związany z życiem zwierząt dostarczy dzieciom wiele radości, a przy okazji nauczy je różnicowania kształtów i łączenia ze sobą elementów w pary. Dzięki zabawie z układanką maluchy będą miały okazję, by ćwiczyć sprawność rąk i precyzję ruchów.
Barwne ilustracje Gabrieli Bieniek-Zaremby zostały tak przygotowane, aby dziecko mogło samodzielnie ocenić, czy poprawnie wykonało zadanie. Pełne szczegółów obrazki z życia zwierząt przykuwają uwagę maluchów i zachęcają je do opowieści o życiu zwierzątek oraz sposobach zdobywania przez nie pokarmu, wzbogacając przy tym słownik dziecka.
Puzzle zostały wykonane z grubej tektury, aby łatwo było je chwycić małym rączkom.

Od 1. roku życia.


Szczegóły

Tytuł: Kapitan Nauka. Co jedzą zwierzęta? Układanki malucha
Podtytuł: Wiek: 1+
Autor: Gabriela Bieniek-Zaremba
Producent: Edgard
ISBN: 5903792767067
Rok wydania: 2020
Format: 16 x 13 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje