KeyForge: Masowa mutacja - Pakiet startowy (PL-KF11)
Wiek: 14+

Rebel

  • Format: 20,5 x 20,5 x 4,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
109,95 PLN
Nasza cena
95,77 PLN
Oszczędzasz 13%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Wszystko co niezbędne dla dwóch graczy!

Świat Tygla co i rusz podlega nagłym zwrotom i zmianom, jednak tym razem nadchodzi coś naprawdę wielkiego! Odkryto zupełnie nowy, mroczny rodzaj Æmberu, który zdaje się wpływać na rzeczywistość i wywołuje podejrzane mutacje. W obliczu tak znaczącej zmiany, każdy dom będzie musiał zdecydować, czy będzie próbował wykorzystać mroczne mutacje do swoich celów, czy też zdecyduje się trzymać od nich z daleka. Jedno jest pewne: KeyForge już nigdy nie będzie taki sam!

Masowa Mutacja to czwarta odsłona serii KeyForge. Tym razem talie losowane są z puli 422 kart, a ponad 250 z nich to całkowite nowości! Znajdziesz wśród nich zmutowane wersje znanych stworzeń, a także niespotykane dotąd monstrualne kreatury, które nie mieszczą się na jednej karcie.

Pakiet startowy to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć swoją przygodę z walką o skarby Tygla. I to z drugą osobą! W pudełku znajdziesz pokaźny zestaw znaczników, klucze, liczniki łańcuchów i dwie pełnoprawne Talie Archontów.

Czym jest Keyforge?
To pierwsza na świecie gra unikalnych talii. Oznacza to tyle, że na całym świecie nie ma dwóch talii o tej samej kombinacji kart. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, możliwe było wydrukowanie setek tysięcy różniących się między sobą zestawów. Co więcej - talie KeyForge są kompletne i nie podlegają modyfikacjom, nie ma więc mowy o kupowaniu boosterów w nadziei na trafienie rzadkiej karty, która wzmocni naszą siłę.

Jak to działa?
Rozgrywka w KeyForge składa się z serii tur, podczas których wcielasz się w potężnego Archonta stojącego na czele kompanii. Wykorzystując istoty, technologie, artefakty i umiejętności związane z wybranym domem, będziesz pozyskiwać cenny Æmber, odpierać ataki wroga i wykuwać klucze, którymi otworzysz Skarbiec Tygla. Na początku tury wybierasz jeden z trzech domów znajdujących się w Twojej talii i możesz zagrywać jedynie karty tego domu.

Zawartość pudełka:
- 2 unikalne talie Archontów
- 6 żetonów kluczy
- 22 żetony Æmberu
- 22 żetony obrażeń
- 44 znaczniki stanów
- 2 liczniki łańcuchów
- 2 żetony łańcuchów
- streszczenie zasad
- 2 maty do gry

Liczba graczy: 2 osoby
Średni czas gry: ok. 15-45 minut
Wiek: 14+

Szczegóły

Tytuł: KeyForge: Masowa mutacja - Pakiet startowy (PL-KF11)
Podtytuł: Wiek: 14+
Autor: Richard Garfield
Producent: Rebel
ISBN: 5902650614703
Format: 20,5 x 20,5 x 4,5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje