Pictionary Air (GPL54)
Wiek: 8+

Mattel

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
119,99 PLN

Przedstawiamy Pictionary Air™, oryginalny sposób gry w klasyczną rodzinną grę rysunkową! Rysuj w powietrzu i zobacz to na swoim urządzeniu mobilnym. Aby rozpocząć, pobierz aplikację Pictionary Air™ na swój smartfon lub tablet. Skieruj aparat w aplikacji na ilustratora, a szkice pojawią się na ekranie Twojego urządzenia. Aby uzyskać jeszcze więcej zabawy, możesz przesyłać swoje rysunki ze swojego urządzenia mobilnego na telewizor za pomocą Apple TV, Chromecast lub podobnego urządzenia do przesyłania strumieniowego. Sprawdź stronę pomocy Pictionary Air (www.pictionary.com/support), aby sprawdzić zgodność urządzenia.

Rozgrywka: weź kartę ze wskazówkami, pióro Pictionary Air™ i przygotuj się do rysowania! Twój zespół będzie próbował odgadnąć wskazówkę, gdy będziesz ją rysować w powietrzu. Aplikacja Pictionary Air™ (dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android) śledzi to, co rysujesz, więc skieruj podświetlaną końcówkę pióra Pictionary Air ™ na aparat urządzenia inteligentnego. Twój wynik jest śledzony w aplikacji, co zapewnia przyjemną i łatwą rozgrywkę.

Wejdź w interakcję ze swoim rysunkiem, aby pomóc swoim kolegom z drużyny odgadnąć wskazówkę. Na przykład, jeśli rysujesz balon - trzymaj balon! Jeśli rysujesz kapelusz, ustaw go tak, aby pojawił się na Twojej głowie!

Potrzebujesz więcej czasu na rysowanie? Tryb niestandardowy w aplikacji Pictionary Air™ pozwala dostosować licznik rund i liczbę rund, aby dać początkującym lub młodszym graczom więcej. Tryb Freestyle umożliwia rysowanie bez ograniczeń czasowych - doskonały na trening lub zabawę solo!

Zachowaj wspomnienia: niezależnie od tego, czy szkicujesz, zgadujesz czy oglądasz, wyniki są zabawne! Nagraj swój występ w aplikacji i odtwórz go, aby ponownie przeżyć zabawę lub podzielić się nią z przyjaciółmi!

Zawartość: Zawiera jeden długopis Pictionary Air ™, 112 dwustronnych kart ze wskazówkami, pudełko na karty i instrukcje.

Od 8. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Pictionary Air (GPL54)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Mattel
Kod paskowy: 887961889567
Oprawa: pudełko

Recenzje