Lego Super Mario: Mario kot - dodatek (71372)
Wiek: 6+

Lego

  • Format: 9 x 12 x 5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
44,99 PLN
Nasza cena
43,70 PLN
Oszczędzasz 3%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Zestaw Mario kot ulepszenie (71372) sprawi, że LEGO Super Mario zyska nowe cechy, a zabawa stanie się ciekawsza. Jest w nim interaktywny strój dla figurki LEGO Mario (samej figurki brak w komplecie), dzięki któremu zaczyna ona mruczeć i miauczeć, a do tego może wchodzić na ściany i zdobywać za to cyfrowe monety. Ta wyjątkowa zabawka będzie świetnym prezentem dla dzieci, które mają już zestaw Przygody z Mario poziom startowy (71360) z figurką LEGO Mario.

Budowanie i zabawa
Instrukcje budowania tego zestawu LEGO są dostępne w pudełku i w aplikacji LEGO Super Mario. W aplikacji dzieci znajdą podpowiedzi dotyczące kreatywnego budowania i zabawy, bezpieczne środowisko, w którym mogą dzielić się pomysłami, oraz inne ciekawe funkcje.

Radość konkurowania
Kolekcjonerskie zestawy LEGO Super Mario idealnie nadają się do grania solo i urządzania wspólnych konkursów z przyjaciółmi. Dzięki nim postać ulubionego bohatera całej rodziny może nabrać realnych kształtów. Wykorzystując poziom startowy, zestawy dodatkowe oraz ulepszenia, fani mogą konstruować własne poziomy gry i bawić się na nich bez końca.

- Podaruj dziecku zestaw Mario kot ulepszenie (71372) z interaktywnym strojem do zbudowania, by jego figurka LEGO Mario zaczęła się zachowywać jak kot (zestaw nie zawiera figurki).
- Ten kostium do zbudowania można założyć na figurkę LEGO Mario z zestawu Przygody z Mario poziom startowy (71360). Dzięki temu będzie mogła wydawać wyjątkowe dźwięki, a na jej ekraniku pojawi się specjalny obraz.
- Po założeniu kostiumu figurka LEGO Mario mruczy i miauczy. Zyskuje również specjalną zdolność do wchodzenia po pionowych przeszkodach i zbierania cyfrowych monet, które poprawiają wynik gracza.
- Liczący 11 elementów kolekcjonerski zestaw LEGO to idealne interaktywne uzupełnienie zestawu Przygody z Mario poziom startowy (71360) oraz zestawów dodatkowych. Będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla fanów i dzieci w wieku od 6 lat.
- Zestaw Poziom startowy i zestawy dodatkowe LEGO Mario można uzupełnić także o inne niesamowite ulepszenia, takie jak Ognisty Mario ulepszenie (71370), Helikopterowy Mario ulepszenie (71371) oraz Mario budowniczy ulepszenie (71373).
- Ta zabawka do zbudowania nie wymaga baterii zacznie działać, gdy tylko połączysz kostium z figurką LEGO Mario z zestawu z poziomem startowym. W komplecie są ilustrowane instrukcje, więc dzieci samodzielnie poradzą sobie z budowaniem.
- W bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario dzieci znajdą instrukcje budowania, inspiracje do wymyślania kreatywnych zabaw oraz bezpieczne forum do wymiany pomysłów. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.
- LEGO Super Mario to zestawy do budowania, dzięki którym kultowa postać z gier może zawitać do prawdziwego świata. Dzięki nim fani mogą rozbudowywać swoje poziomy gry o niezliczone wyzwania, a potem próbować poradzić sobie z nimi samodzielnie lub z pomocą rodziny i przyjaciół.
- Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga od budowniczych mocy supergwiazdy! Klocki spełniają najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu można je zawsze łatwo łączyć i rozdzielać oraz budować z nich solidne modele.
- Klocki i elementy do budowania LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i dokładnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Od 6. roku życia.


Szczegóły

Tytuł: Lego Super Mario: Mario kot - dodatek (71372)
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Lego
Seria: Lego Super Mario
Kod paskowy: 5702016618518
Format: 9 x 12 x 5 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.1 kg

Recenzje