Przytulanka kontrastowa Hycuś
Wiek: 0+

Hencz Toys

  • Format: 12 x 33 cm
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
78,50 PLN
Nasza cena
71,38 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54,74 zł- WYRÓŻNIENIE w konkursie "ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU"
- Wspomaga edukację sensoryczną
- Rozwija zmysł: słuchu, wzroku i dotyku
- Miękka w dotyku, a w dodatku grzechocze
- Wspaniała towarzyszka zabawy i podróży

Mięciutki, materiałowy i kontrastowy Hycuś to przytulanka handmade od Mom's care, która została stworzona z myślą o najmłodszych. To właśnie w pierwszym okresie życia dziecka kluczową rolę odgrywa stymulacja zmysłów. Do uszycia pierwszych przytulanek Twojego malucha używamy bezpiecznych tkanin o różnej strukturze. Dzięki temu dziecko poznaje świat i stymuluje zmysł dotyku. Nie zapominamy także o prawidłowym rozwoju zmysłu wzroku. Na samym początku nasze pociechy nie dostrzegają kolorów i nie odróżniają kształtów. Mamy na to sposób! Przewaga biało-czarnych elementów rozwija prawidłowe postrzeganie barw.

Hycuś ma długie ręce i nogi. Maluch będzie mógł swobodnie za nie chwytać, ćwicząc swoje dłonie. W brzuszku zajączka znajduje się magiczny dzwoneczek. Delikatne dźwięki rozwijają zmysł słuchu malucha i zachęcają do dalszej zabawy. Przytulanka jest bardzo lekka i łatwa w chwytaniu.

Hycuś od Mom's care pomoże Ci w:
- rozwoju małych umiejętności motorycznych
- stymulacji zmysłów: wzroku, słuchu i dotyku
- integracji sensorycznej: odczuwanie i reagowanie na bodźce

Zabawki Hencz Toys są polskim, wielokrotnie nagradzanym produktem zgodnym z normą EN-71 i wykonanym z surowców z certyfikatem: „Przyjazny dla człowieka” i „Bezpieczny dla dziecka”. W związku z tym, że każdą zabawkę produkujemy samodzielnie dokładamy wszelkich starań aby jakość produkcji, na każdym jej etapie była jak najwyższa. Każdy produkt posiada znak CE.

Brak ograniczeń wiekowych.

Szczegóły

Tytuł: Przytulanka kontrastowa Hycuś
Podtytuł: Wiek: 0+
Producent: Hencz Toys
Kod paskowy: 5907784466143
Format: 12 x 33 cm

Recenzje