Szeleścik kontraścik Dziewczynka
Wiek: 0+

Hencz Toys

  • Format: 21 x 30 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
32,60 PLN
Nasza cena
29,66 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł- Delikatny dźwięk szeleszczącej folii przykuwa uwagę maluszka
- Kontrastowe kolory stymulują zmysł wzroku
- Miła w dotyku tkanina Minky zaciekawi badawcze paluszki dziecka
- Kolorowe metki zachęcą do chwytania i pomogą w rozwoju motoryki małej

Sensoryczny szeleścik Kontraścik Dziewczynka od Mom's care uszyty jest z mięciutkich i różnorodnych pod względem struktury materiałów, bezpiecznych dla Twojego dziecka, które zaciekawią badawcze paluszki. Jego kontrastowe elementy wspierają prawidłowy rozwój wzroku. Biały i czarny, to pierwsze kolory, które dostrzega niemowlę mniej więcej do 5 miesiąca życia. Dopiero w kolejnych miesiącach zaczyna widzieć pozostałe kolory i ich odcienie.

Szeleścik wypełniony jest szeleszczącą folią, której delikatny dźwięk przykuwa uwagę najmłodszych, dostarczając bodźców słuchowych. Delikatny szelest uspokaja maluszka, ponieważ kojarzy mu się z dźwiękami, które słyszał będąc w brzuszku mamy. Długie uszy i nóżki łatwe w chwytaniu, stymulują prawidłowy rozwój nauki chwytania, motoryki małej i koordynacji ręka-oko. Kontraścik Dziewczynka ma pięknie wyhaftowaną i uśmiechniętą buźkę, czerwoną kokardkę i kolorowe metki. Wszystkie te elementy z pewnością zapewnią dziecku wspaniałą zabawę na długi czas. Szeleścik jest lekki i łatwo się go trzyma dlatego może towarzyszyć dziecku już od pierwszych chwil, zarówno w łóżeczku, jak i na spacerze.  

Szeleścik Kontraścik Dziewczynka pomoże Ci w:
- stymulacji wzroku kontrastem
- rozwijaniu zmysłu słuchu dzięki delikatnie szeleszczącej folii
- w rozwoju motoryki małej
- ćwiczeniu koordynacji ręka-oko

Zabawki Hencz Toys są polskim, wielokrotnie nagradzanym produktem zgodnym z normą EN-71 i wykonanym z surowców z certyfikatem: „Przyjazny dla człowieka” i „Bezpieczny dla dziecka”. W związku z tym, że każdą zabawkę produkujemy samodzielnie dokładamy wszelkich starań aby jakość produkcji, na każdym jej etapie była jak najwyższa. Każdy produkt posiada znak CE.

Brak ograniczeń wiekowych.

Szczegóły

Tytuł: Szeleścik kontraścik Dziewczynka
Podtytuł: Wiek: 0+
Producent: Hencz Toys
Kod paskowy: 5907784466198
Format: 21 x 30 cm

Recenzje