Barbie: Przygody Księżniczek - Koń z światłem i dźwiękiem (GML79)
Wiek: 3+

Mattel

  • Format: 53,5 x 32,5 x 11 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
313,12 PLN
Nasza cena
156,16 PLN
Oszczędzasz 51%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Lalki i zabawki Barbie® zainspirowane filmem Barbie®: Princess Adventure - Przygody Księżniczek przeniosą młode marzycielki do odległej krainy, gdzie króluje wyobraźnia. A wszystkie przygody najlepiej przeżywać z dobrym przyjacielem, takim jak ten konik!

Koń ze światełkami i dźwiękami ma trzy melodie z filmu Barbie®: Princess Adventure - Przygody Księżniczek, ponad 25 kombinacji światełek i dźwięków oraz realistyczne ruchy, takie jak trącanie pyszczkiem i ruszanie nogami, aby inspirować wyobraźnię do niekończącej się zabawy. Naciśnij przycisk przy tiarze konia, aby zobaczyć, jak kopyta, tiara i uzda podświetlają się, gdy konik rusza się i uroczo rży. Ciesz się magicznym pokazem świateł i patrz, jak konik tańczy do muzyki! Kolana lalki Barbie® zginają się, więc może wygodnie dosiąść konia. Posadź ją w różowym siodle, włóż stopy w strzemiona i ruszaj galopem ku przygodzie. Dzięki lalkom i zabawkom zainspirowanym filmem Barbie®: Princess Adventure - Przygody Księżniczek dzieci mogą odgrywać przeróżne scenki z Barbie® i jej przyjaciółmi. Małe marzycielki (w wieku od 3 do 7 lat) pokochają wymyślanie niezwykłych historyjek, bo kiedy dziewczynki bawią się z Barbie® i jej przyjaciółmi, mogą być kim chcą!

Dzieci mogą zebrać więcej lalek i zabawek z linii Barbie®: Princess Adventure - Przygody Księżniczek, aby stworzyć własne królestwo pełne przygód. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Od 3. roku życia.

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Barbie: Przygody Księżniczek - Koń z światłem i dźwiękiem (GML79)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Mattel
Seria: Barbie
ISBN: 887961857627
Format: 53,5 x 32,5 x 11 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje