Lego Super Mario: Zestaw postaci (71361)
Wiek: 6+

Lego

  • Oprawa: folia
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
18,61 PLN
Nasza cena
14,85 PLN
Oszczędzasz 21%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Dziesięć kolekcjonerskich postaci z zestawów 71361 pozwala budować niepowtarzalne poziomy gry LEGO Mario. Każdy zestaw zawiera postać do zbudowania oraz klocek akcji, którymi można bawić się w gry z serii LEGO Super Mario może trafić Ci się Paragoomba, Fuzzy, Spiny, Buzzy Beetle, Bullet Bill, Bob-omb, Eep Cheep, Blooper, Urchin lub Peepa. Każdej z tych postaci można użyć do rozbudowania zestawu Przygody z Mario poziom startowy (71360), który zawiera figurkę LEGO Mario.

Fajne cyfrowe narzędzia
Każdy zestaw zawiera instrukcje, które (wraz z cyfrowymi narzędziami do przeglądania) znajdziesz także w bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario. Dzięki temu budowanie będzie jeszcze większą frajdą! Aplikacja pozwala też skorzystać z bezpiecznego forum, na którym dzieci mogą dzielić się pomysłami i wzajemnie podsuwać sobie inspiracje do budowania i zabawy.

Nieograniczone możliwości
Każdy z zestawów LEGO Super Mario będzie świetnym prezentem dla dzieci. Poziom startowy, zestawy dodatkowe i ulepszenia zapewniają zabawę pełną niezliczonych wyzwań i problemów, które wymagają pomysłowego rozwiązania oczywiście z udziałem ulubionej postaci wszystkich domowników.

- Zestawy postaci (71361) to okazja, by rozbudować świat LEGO Super Mario. Każdy pakiet zawiera zabawną postać do zbudowania i klocek akcji, który wchodzi w różne interakcje z figurką LEGO Mario (brak w komplecie).
- Łącznie dzieci mogą zgromadzić kolekcję dziesięciu postaci do zbudowania, które mogą wykorzystać w grach LEGO Super Mario: to Paragoomba, Fuzzy, Spiny, Buzzy Beetle, Bullet Bill, Bob-omb, Eep Cheep, Blooper, Urchin oraz Peepa.
- Aby wykorzystać wszystkie możliwości tych postaci, potrzebny jest zestaw Przygody z Mario poziom startowy (71360), w którym znajduje się figurka LEGO Mario. Skacząc po tych postaciach, figurka LEGO Mario zdobywa monety i prezentuje różne reakcje.
- Kolekcjonerskie zestawy postaci to doskonały pomysł na prezent urodzinowy, świąteczny lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które dzięki nim będą czerpać jeszcze więcej radości z zabawy poziomem startowym LEGO Super Mario.
- Chcesz wymyślać własne misje i urządzać konkursy dla rodziny i przyjaciół? Dodaj te postacie do zestawu Przygody z Mario poziom startowy, zmień kolejność elementów lub połącz całość z zestawami rozszerzającymi LEGO Super Mario.
- Postacie nie potrzebują baterii aby zabawa nabrała tempa, wystarczy dodać je do zestawu Przygody z Mario poziom startowy. W komplecie z każdą postacią są ilustrowane instrukcje, więc dzieci samodzielnie poradzą sobie z budowaniem.
- Interaktywne zestawy LEGO Super Mario pozwalają powołać do życia ulubionego bohatera całej rodziny. Zestawy można rozszerzać i przerabiać, urządzając niezliczone kreatywne wyzwania dla jednej lub wielu osób.
- Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga mocy supergwiazdy! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, więc doskonale do siebie pasują, a zabawa nimi nie wymaga siły.
- Klocki i elementy LEGO są poddawane rygorystycznym testom i analizom. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Od 6. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Lego Super Mario: Zestaw postaci (71361)
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Lego
Seria: Lego Super Mario
Kod paskowy: 5702016618402
Oprawa: folia

Recenzje