Tuba na mate Playmat Tube - Czarna (07455)

Gamegenic

  • Format: 39 x 8 x 7 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
48,30 PLN
Nasza cena
43,90 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Półprzezroczysta czarna tuba na matę do gry

Czym jest Playmat Tube?

Rewolucja wśród tub na maty do gry! Przedstawiamy w pełni profesjonalne opakowanie na Twoją ulubioną matę. Innowacyjna Playmat Tube wyróżnia się wśród podobnych produktów dostępnych na rynku. Doświadczeni gracze z pewnością pokochają unikalny kształt tego pojemnika, zapobiegający "uciekaniu" tuby ze stołu.

Playmat Tube została wykonana z wytrzymałego tworzywa PETG, który zapewni odporność nie tylko na mechaniczne uszkodzenia, ale także na ogrzewanie oraz krystalizację, która z czasem może wywoływać kruszenie się standardowego tworzywa PET. Antypoślizgowa silikonowa zawleczka zapobiega przypadkowemu otwarciu się tuby i nieplanowanemu przemieszczaniu się maty.

Playmat Tube idealnie sprawdzi się jako pojemnik do przechowywania standardowych rozmiarów mat, jednak pomieści również wyjątkowo długie i grube maty. Jej wymiary to 75 x 385 mm.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, firma Gamegenic stworzyła linię akcesoriów dedykowanych graczom. Marka Gamegenic to szereg produktów najwyższej jakości z możliwością niespotykanej dotąd personalizacji.

Szczegóły

Tytuł: Tuba na mate Playmat Tube - Czarna (07455)
Producent: Gamegenic
Kod paskowy: 4251715407455
Format: 39 x 8 x 7 cm

Recenzje