Młoteczek przebijanka drewniana Cymbałki (13013)
od 12 miesięcy

iWood

Wysyłka:
2-4 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
82,73 PLN
Nasza cena
75,33 PLN
Oszczędzasz 9%Stuk-puk! Użyj młoteczka by przebić kulę na drugą stronę i zobacz jak wesoło toczy się po pochylni. Po przebiciu kuli na drugą stronę deseczki widzimy jak toczy się po cymbałkach wydając melodyjne dźwięki. Cymbałki można wyjąć i używać osobno. Cymbałki wykonane z drewna, płytki metalowe z filcowymi podkładkami. Przebijanka wykonana z drewna pomalwanego na piękne, wyraziste kolory przy użyciu bezpiecznych, nietoksycznych farb wodnych. Boki ozdobione wyzerunkami zwierzątek. Zabawka rozwija motorykę, koordynację ruchową oko-ręka, ćwiczyć celność i daje maluchom mnóstwo radości.

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świata. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.
Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.


od 12 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Młoteczek przebijanka drewniana Cymbałki (13013)
Podtytuł: od 12 miesięcy
Producent: iWood
Kod paskowy: 6935494720117

Recenzje