Układanka drewniana Wielkie litery Pastelowa (Z1004)
do 3 lat

iWood

Wysyłka:
2-4 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
37,86 PLN
Nasza cena
34,48 PLN
Oszczędzasz 9%Czy Twoje dziecko poznaje właśnie literki? Dopasowywanie liter do właściwych miejsc na planszy rozwija koordynację ręka-oko, uczy rozpoznawania kształtów i pomoże w nauce alfabetu. Starannie opracowane, zaokrąglone kształty są doskonale dopasowane do małych rączek dziecka a wykończenie w pełni bezpieczne i nietoksyczne. Wyjątkowa wytrzymałość  zabawek drewnianyh sprawia, że mogą dawać radość przez pokolenia. Doskonały pomysł na prezent!

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.
Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.


do 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Układanka drewniana Wielkie litery Pastelowa (Z1004)
Podtytuł: do 3 lat
Producent: iWood
Kod paskowy: 6935494721503

Recenzje