Układanka drewniana Tangram (Z1024)
od 3 lat

iWood

Wysyłka:
2-4 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
35,06 PLN
Nasza cena
31,91 PLN
Oszczędzasz 9%Wysokiej jakości łamigłówka typu Tangram. Wykonana z drewna bukowego, pomalowanego na wyraziste kolory przy użyciu wysokiej jakości, bezpiecznych farb wodnych. Tangram to klasyczna łamigłówka od lat pomagająca poznawać geometrię, rozwijać widzenie przestrzenne i umiejętność logicznego myślenia. Składa się z siedmiu elementów w postaci figur geometrycznych, powstałych przez rozcięcie kwadratu. Celem gry jest odtworzenie położenia wszystkich elementów tangramu.

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.
Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Układanka drewniana Tangram (Z1024)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: iWood
Kod paskowy: 6935494725242

Recenzje