Kapitan Nauka: Gra Loteryjka. Na wsi
Wiek: 2+

Edgard

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
34,90 PLN
Nasza cena
22,26 PLN
Oszczędzasz 37%

Gra Loteryjka. Na wsi to idealny wybór dla najmłodszych dzieci, na rozpoczęcie przygody z grami. Proste zasady i angażujące zadania pozwolą poćwiczyć pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. Poszukiwanie i przyporządkowywanie żetonów do odpowiednich pól na planszy, zaangażuje dziecko i połączy zabawę z treningiem umiejętności.

Gra Loteryjka. Na wsi przybliży dziecku wiejski krajobraz, jego mieszkańców, zwierzęta domowe i gospodarskie oraz rośliny uprawne i kwiaty ogrodowe. Czy można przestraszyć stracha na wróble? Co obserwuje kot siedzący na dachu? Kto mieszka w wiejskiej zagrodzie? Po wesołej rozgrywce, żadne z tych pytań nie sprawi już problemu nawet najmłodszym graczom.

Okiem Eksperta:
"Loteryjki  to nie tylko gry, lecz także dobre pomoce do poznawania świata czy nauki języków. Pomagają ćwiczyć przede wszystkim spostrzegawczość, ale też pamięć, koordynację ręka-oko czy refleks. Ich zaletą są bardzo ładne ilustracje."
- Ania Oka, dziennikarka, redaktorka, autorka bloga Zabawkator.pl

Cztery warianty rozgrywki ułatwią dopasowanie gry do wieku i umiejętności dzieci. W zestawie znajduje się 36 żetonów i 6 plansz z kolorowymi ilustracjami Gabrieli Bieniek-Zaremby

Wiek: 2+

Szczegóły

Tytuł: Kapitan Nauka: Gra Loteryjka. Na wsi
Podtytuł: Wiek: 2+
Producent: Edgard
Seria: Kapitan Nauka
Kod paskowy: 5903699821114
Rok wydania: 2020
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: