Present Pets - Fancy Pięknotka (6051197)
Wiek: 5+

Spin Master

  • Format: 20 x 23 x 30 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
268,88 PLN
Nasza cena
213,54 PLN
Oszczędzasz 21%

Przedstawiamy Present Pets, jedyne prezenty, które same się rozpakowują! W każdym pudełku z motywem Fancy Pups znajduje się 1 z 2 możliwych interaktywnych szczeniąt - nie będziesz wiedziała, kto jest w środku, dopóki nie wyciągniesz zawieszki! Pudełko będzie się trząść, gdy Twoje urocze szczenię będzie chciało wyjść z pudełka! Którego szczeniaczka dostaniesz?

Princess i Kweenie mają śliczne oczy, obwisłe uszy, miękkie futro i różowo-złote detale na łapach, uszach, kołnierzu i kokardce! Po wyjęciu z pudełka szczeniak całuje Cię, gdy ją przytulisz, macha ogonem i szoruje łapami, gdy jest podekscytowana, reaguje na Twój głos, gra w gry i wiele więcej!

Każdy szczeniak Present Pets ma ponad 100 dźwięków i interakcji.

Cechy:
- Prezentowy zwierzak jest tak podekscytowany spotkaniem z tobą, że wyrywa się z własnego pudełka! Oderwij zewnętrzną warstwę pudełka i pociągnij za zawieszkę, aby rozpocząć wielką prezentację!
- To niespodzianka, kto jest w środku - Princess czy Kweenie!
- Odkryj zabawną osobowość swojego nowego szczeniaka! Całuje, przytula, macha ogonem i podekscytowany szoruje łapami, reaguje na Twój głos i wiele więcej!
- Interaktywne zwierzaki Present Pets to świetny prezent na urodziny, święta lub każdą specjalną okazję dla dzieci w wieku 5 lat i starszych!

Zawiera:
- tejemniczego Present Pet,
- instrukcję rozpakowywania,
- instrukcję,
- 6 baterii AAA Duracell,
- kartę instrukcji.

Produkt jest niespodzanką. Zabawka wysyłana losowo.

Od 5. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Present Pets - Fancy Pięknotka (6051197)
Podtytuł: Wiek: 5+
Producent: Spin Master
Kod paskowy: 778988256619
Rok wydania: 2020
Format: 20 x 23 x 30 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje