Linkimal - Interaktywny Koala (GRG64)
Wiek: 9 mies.+

Fisher-Price

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2020-10-27)
Sugerowana cena
174,66 PLN
Nasza cena
129,80 PLN
Oszczędzasz 26%

Koale uwielbiają wspinać się na drzewa! Ale to drzewko jest niezwykłe – pomaga w nauce liczenia i kształów! Interaktywny Koala Linkimals™ Fisher-Price® to muzyczna zabawka edukacyjna dla dzieci z wesołymi światełkami, piosenkami i wypowiedziami, które wprowadzają maluszka w świat liczb, liczenia i kształtów. Elementy do zabawy – takie jak obrotowa kuleczka, kręciołek z kształtami i przyciski – dodatkowo pomagają wzmacniać zręczność maluszka, a wesołe treści interaktywne pokazują zasadę przyczyny i skutku. Gdy Interaktywny Koala spotka się z innymi przyjaciółmi Linkimals™, zaczynają rozmawiać, wspólnie śpiewać i świecić się! (Dodatkowe zabawki z linii Linkimals™ są sprzedawane oddzielnie). Zawartość edukacyjna w języku polskim.

- Zabawka edukacyjna Interaktywny Koala z muzyką i światełkami uczy liczb, liczenia od 1 do 10, kształtów i nie tylko
- Naciśnij podświetlane przyciski na drzewku lub zakręć kręciołkiem, aby aktywować piosenki, światełka i wypowiedzi
- Mięciutkie, szeleszczące uszko i obrotowa kuleczka do poruszania, a do tego podświetlany brzuszek i uchwyt do przenoszenia
- Zbierz pozostałych interaktywnych przyjaciół z linii Linkimals™, aby zobaczyć, jak reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając! (Sprzedawane oddzielnie)

Od 9. miesiąca życia.

Szczegóły

Tytuł: Linkimal - Interaktywny Koala (GRG64)
Podtytuł: Wiek: 9 mies.+
Producent: Fisher-Price
Kod paskowy: 887961903836
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: