Milionerzy - Edycja Gold (MIL308299)
Wiek: 12+

TM Toys

  • Format: 39 x 32 x 8,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
148,90 PLN
Nasza cena
99,90 PLN
Oszczędzasz 33%

Milionerzy - Edycja Gold to kolejna odsłona znanej i lubianej gry planszowej Milionerzy, tym razem w wersji ekskluzywnej. Zostań graczem lub prowadzącym teleturniej Milionerzy. Gra gwarantuje graczom pełne napięcia chwile i fantastyczne emocje! Pytania znajdujące się na kartach pochodzą z bijącego rekordy oglądalności w Polsce i na świecie programu telewizyjnego. Dodatkowo pula pytań została powiększona o 55 Kart GOLD z super trudnymi pytaniami. Zostały one przygotowane z myślą o wywołaniu jeszcze większych emocji wśród graczy.

W tej edycji, ramki do kart Pytanie i Odpowiedź współgrają z wyjątkową oprawą graficzną gry - są złote z czarnymi suwakami. Nowym rozwiązaniem jest również Koło Ratunkowe „drugie podejście”.

Rozgrywka przebiegiem przypomina program TV - gracze odpowiadają na pytania, co pozwala się piąć kolejno po poziomach planszy, do momentu aż jednemu z graczy uda się wygrać milion. Jeśli jednak żaden z graczy w czasie rozgrywki nie osiągnie celu, zwycięzcą zostaje osoba, która osiągnęła najwyższy poziom na planszy. Zabawa i edukacja w jednym. Pytania dotyczą różnych dziedzin nauki oraz życia codziennego. W nowej wersji Milionerów, dla bardziej ambitnych graczy, czeka też super niespodzianka w postaci kart „Gold” z pytaniami, w przypadku których prawidłowe odpowiedzi punktowane są podwójnie, dzięki czemu gracz w drodze po milion może przeskoczyć dwa progi kwotowe.

Gra zawiera:
- Złota plansza do gry
- 16 żetonów Kół Ratunkowych (50:50, Zamiana Pytania, Poszukaj odpowiedzi, Drugie podejście)
- 4 złote ramki z suwakami na karty Pytanie i Odpowiedź
- 6 pionków
- 660 Kart Pytanie i Odpowiedź
- 55 kart GOLD - super trudne pytania
- Instrukcja

Gra wspiera:
- budowanie relacji społecznych
- logiczne myślenie
- koncentrację
- podejmowanie decyzji

Liczba graczy: 2-4
Wiek: 12+

Szczegóły

Tytuł: Milionerzy - Edycja Gold (MIL308299)
Podtytuł: Wiek: 12+
Producent: TM Toys
Kod paskowy: 5908273082998
Rok wydania: 2020
Format: 39 x 32 x 8,5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje