Karuzela podróżna z pozytywką
Wiek: 0+

BabyFehn

  • Format: 33 x 24 x 11,1 cm
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
174,99 PLN
Nasza cena
119,69 PLN
Oszczędzasz 32%

Zabawka oferuje wszystko co sprawia, że serca małych odkrywców biją szybciej. Różnorodność kolorów i materiałowa mieszanka miękkiego weluru, frotte i bouclette, zapraszają do dotykania i głaskania. Kształt, kolory i bezpieczne lusterko szczególnie pobudzają ciekawość. Mechaniczna pozytywka pozwala postaciom tańczyć i łagodnie uspokaja w rytmie popularnej kołysanki. Specjalnie zaszyte końcówki zachęcają do gryzienia, ssania, targania i ściskania. W małym, bezpiecznym lusterku można się przeglądać. Gryzaczek łagodzi ból podczas fazy ząbkowania dziecka. Karuzelę bezpiecznie mocujemy do fotelika dziecięcego, wózka, kojca i łóżeczka. Szybko staje się więc wiernym towarzyszem w domu i w podróży zawsze zapewniając dobry nastrój!

Zabawka wykonana z wielu, miłych w dotyku, materiałów.W ciągu dnia pierścień z figurkami można zdjąć do zabawy. Wzbudza ciekawość i stymuluje percepcję dziecka. Pozytywka łagodnie uspokaja dziecko przed snem. Ręcznie nakręcana pozytywka nie wymaga stosowania baterii. Gryzaczek łagodzi ból podczas ząbkowania. Grzechotka, piszczałka, szeleszczący papier i bezpieczne lusterko, wyzwalają chęć zabawy. Łatwa w montażu. Można prać w temp. 30°C., po odłączeniu od mechanizmu pozytywki.

Wymiary produktu: 45 x 17 x 17 cm.

Wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub kotest. Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat.

Szczegóły

Tytuł: Karuzela podróżna z pozytywką
Podtytuł: Wiek: 0+
Producent: BabyFehn
ISBN: 4001998055221
Rok wydania: 2020
Format: 33 x 24 x 11,1 cm

Recenzje