Zawieszka maskotka edukacyjna - Domek
Wiek: 0+

BabyFehn

  • Format: 25 x 23 x 11,1 cm
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
91,99 PLN
Nasza cena
64,49 PLN
Oszczędzasz 30%

Zabawka oferuje wszystko co sprawia, że serca małych odkrywców biją szybciej. Różnorodność kolorów i materiałowa mieszanka miękkiego weluru, frotte i bouclette, zapraszają do dotykania i głaskania. Kształt, kolory i wizerunki zwierząt, bezpieczne lusterko oraz otwierane drzwiczki, szczególnie pobudzają ciekawość. Edukacyjna maskotka jest zawsze czymś nowym. Zachęca do chwytania i wyzwala chęć zabawy. Specjalnie zaszyte końcówki zachęcają do gryzienia, ssania, targania i ściskania, co rozwija zdolności motoryczne. Dzwonek w środku radośnie dzwoni. W małym, bezpiecznym lusterku można się przeglądać. Dzięki praktycznemu pierścieniowi mocującemu, Domek bezpiecznie mocujemy do fotelika dziecięcego, wózka, kojca i łóżeczka. Szybko staje się więc wiernym towarzyszem w domu i w podróży zawsze zapewniając dobry nastrój!

Zabawka wykonana z wielu, miłych w dotyku, materiałów. Rozwija logiczne myślenie, koncentrację, małą motorykę. Wzbudza ciekawość i stymuluje percepcję dziecka. Ponadto posiada pierścień wypełniony wieloma koralikami w kolorach tęczy ułatwiający poznawanie kolorów. Grzechotka, piszczałka, dzwoneczek, szeleszczący papier i bezpieczne lusterko, wyzwalają chęć zabawy. Można prać ręcznie.

Wymiary produktu: 20 x 15 x 10 cm.

Wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub kotest. Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat.

Szczegóły

Tytuł: Zawieszka maskotka edukacyjna - Domek
Podtytuł: Wiek: 0+
Producent: BabyFehn
ISBN: 4001998055269
Rok wydania: 2020
Format: 25 x 23 x 11,1 cm

Recenzje