Maskotka grzechotka z gryzakami - Piesek
Wiek: 0+

BabyFehn

  • Format: 18 x 15 x 5 cm
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
51,00 PLN
Nasza cena
35,74 PLN
Oszczędzasz 30%Zabawka oferuje wszystko co sprawia, że serca małych odkrywców biją szybciej. Zastosowanie postaci Pieska, szczególnie pobudza wrażenia dotykowe i wzrokowe. Maskotka jest zawsze czymś nowym. Zachęca do chwytania i wyzwala chęć zabawy. Dwa miękkie gryzaczki łagodzą ból podczas fazy ząbkowania dziecka. Grzechotka i piszczałka, wzbudzają ciekawość. Szybko staje się więc wiernym towarzyszem w domu i w podróży zawsze zapewniając dobry nastrój!

Maskotka wykonana jest z wielu, miłych w dotyku, materiałów. Rozwija logiczne myślenie, koncentrację, małą motorykę. Różnokolorowe części zachęcają do poznawania kształtów, dźwięków i kolorów. Specjalnie zaszyte końcówki zachęcają do gryzienia, ssania, targania i ściskania, co rozwija zdolności motoryczne. Grzechotka i piszczałka, wyzwalają chęć zabawy. Gryzaczek łagodzi ból podczas fazy ząbkowania dziecka. Można prać w temp. 30°C.

Wymiary produktu: 12 x 14 x 5 cm.

Wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub kotest. Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat.

Szczegóły

Tytuł: Maskotka grzechotka z gryzakami - Piesek
Podtytuł: Wiek: 0+
Producent: BabyFehn
ISBN: 4001998055283
Rok wydania: 2020
Format: 18 x 15 x 5 cm

Recenzje