Zawieszka maskotka edukacyjna - Trapez
Wiek: 0+

BabyFehn

  • Format: 27 x 24 x 4 cm
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
102,99 PLN
Nasza cena
72,21 PLN
Oszczędzasz 30%

Zabawka oferuje wszystko co sprawia, że serca małych odkrywców biją szybciej. Zastosowanie postaci Kotka i Konika, szczególnie pobudzają wrażenia dotykowe i wzrokowe. Maskotka jest zawsze czymś nowym. Zachęca do chwytania i wyzwala chęć zabawy. Bezpieczne lusterko wzbudza ciekawość i stymuluje percepcję dziecka. Grzechotka, piszczałka i szeleszczący papier, wzbudzają ciekawość. Szybko staje się więc wiernym towarzyszem w domu i w podróży zawsze zapewniając dobry nastrój!

Maskotka wykonana jest z wielu, miłych w dotyku, materiałów.Rozwija logiczne myślenie, koncentrację, małą motorykę. Bezpieczne lusterko wzbudza ciekawość i stymuluje percepcję dziecka. Różnokolorowe części zachęcają do poznawania kształtów dźwięków i kolorów. Gryzaczek łagodzi ból podczas fazy ząbkowania dziecka. Grzechotka, piszczałka i szeleszczący papier, wyzwalają chęć zabawy. Dzięki dwóm praktycznym pierścieniom można wygodnie przymocować do wózka, fotelika dziecięcego czy łóżeczka zapewniając tym samym ekscytującą zabawę w domu i w podróży. Można prać ręcznie.

Wymiary produktu: 23 x 18 x 3 cm.

Wykonane są z najlepszej jakości materiałów.Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub kotest. Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat.

Szczegóły

Tytuł: Zawieszka maskotka edukacyjna - Trapez
Podtytuł: Wiek: 0+
Producent: BabyFehn
ISBN: 4001998055337
Rok wydania: 2020
Format: 27 x 24 x 4 cm

Recenzje