Maskotka edukacyjna. Puzzle na rzepy - Gąsienica
Wiek: 0+

BabyFehn

  • Format: 26 x 15 x 1 cm
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
114,99 PLN
Nasza cena
80,63 PLN
Oszczędzasz 30%

Zabawka oferuje wszystko co sprawia, że serca małych odkrywców biją szybciej. Różnorodność kolorów i mieszanka miękkiego materiału, zapraszają do dotykania i głaskania. Zastosowanie postaci zabawnej Gąsienicy szczególnie pobudza wrażenia dotykowe i wzrokowe. Składa się z pięciu kolorowych elementów o różnych kształtach, z których każdy jest połączony na rzep. Maskotka jest zawsze czymś nowym. Zachęca do chwytania i wyzwala chęć zabawy. Grzechotka, piszczałka, szeleszczący papier i dzwoneczek wzbudzają ciekawość. Gryzaczek łagodzi ból podczas fazy ząbkowania dziecka. Szybko staje się więc wiernym towarzyszem w domu i w podróży zawsze zapewniając dobry nastrój!

Maskotka wykonana jest z wielu, miłych w dotyku, materiałów.Rozwija logiczne myślenie, koncentrację, małą motorykę. Wzbudza ciekawość i stymuluje percepcję dziecka. Różnokolorowe części - puzzle, zachęcają do poznawania kształtów dźwięków i kolorów. Grzechotka, piszczałka i dzwoneczek, wyzwalają chęć zabawy. Gryzaczek łagodzi ból podczas fazy ząbkowania dziecka. Można prać 30°C.

Wymiary produktu: 36 cm x 10 cm x 10 cm.

Wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub kotest. Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat.

Szczegóły

Tytuł: Maskotka edukacyjna. Puzzle na rzepy - Gąsienica
Podtytuł: Wiek: 0+
Producent: BabyFehn
ISBN: 4001998055399
Rok wydania: 2020
Format: 26 x 15 x 1 cm

Recenzje