Maskotka Edukacyjna. Piesek
Wiek: 0+

BabyFehn

  • Format: 26 x 23 x 5 cm
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
104,99 PLN
Nasza cena
73,62 PLN
Oszczędzasz 30%

Zabawka oferuje wszystko co sprawia, że serca małych odkrywców biją szybciej. Różnorodność kolorów i mieszanka miękkiego materiału, zapraszają do dotykania i głaskania. Zastosowanie postaci Pieska oraz bezpieczne lusterko, szczególnie pobudzają wrażenia dotykowe i wzrokowe. Maskotka jest zawsze czymś nowym. Zachęca do chwytania i wyzwala chęć zabawy. W małym, bezpiecznym lusterku można się przeglądać. Grzechotka, piszczałka i szeleszczący papier, wzbudzają ciekawość. Gryzaczek łagodzi ból podczas fazy ząbkowania dziecka. Dzięki praktycznemu zapięciu na rzep, maskotkę bezpiecznie mocujemy do fotelika dziecięcego, wózka, kojca i łóżeczka. Szybko staje się więc wiernym towarzyszem w domu i w podróży zawsze zapewniając dobry nastrój!

Maskotka wykonana jest z wielu, miłych w dotyku, materiałów. Rozwija logiczne myślenie, koncentrację, małą motorykę. Wzbudza ciekawość i stymuluje percepcję dziecka. Gryzaczek łagodzi ból podczas ząbkowania. Grzechotka, piszczałka i bezpieczne lusterko i szeleszczący papier, wyzwalają chęć zabawy. Łatwa w montażu. Można prać ręcznie.

Wymiary produktu: 32 x 24 x 5 cm.

Wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub kotest. Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat.

Szczegóły

Tytuł: Maskotka Edukacyjna. Piesek
Podtytuł: Wiek: 0+
Producent: BabyFehn
ISBN: 4001998055412
Rok wydania: 2020
Format: 26 x 23 x 5 cm

Recenzje