Maskotka. Wałek edukacyjny do raczkowania
Wiek: 6 mies.+

BabyFehn

  • Format: 62 x 16 x 16 cm
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
154,99 PLN
Nasza cena
108,67 PLN
Oszczędzasz 30%

Maskotka, Wałek Edukacyjny do Raczkowania, Gąsienica z Kolekcji: Kolorowi Przyjaciele
Wielobarwny wałek budzi ducha odkrywcy u Twojego Maluszka, pomaga w początkowych próbach raczkowania, zachęca do wspierania się i chwytania. Kolorowe, miękkie, materiały zapewniają super zabawę oraz poznawanie świata dźwięków, kolorów, kształtów i odbić. Wałek do raczkowania poprawia umiejętności motoryczne Twojego Dziecka. Przy potrząsaniu mały dzwonek ukryty w środku delikatnie dzwoni. Grzechotka piszczałka, szeleszczący papier, dzwoneczek oraz inne elementy, zapraszają do dotknięcia, odkrywania, grania i zachwycania się. Wystające elementy można ściskać tarmosić lub pociągać za nie. W bezpiecznym lusterku Twoje dziecko może odkryć fascynujący świat odbicia. Rozpakuj i gotowe!

Wykonany jest z wielu, miłych w dotyku, materiałów. Rozwija logiczne myślenie, koncentrację, małą motorykę. Wzbudza ciekawość i stymuluje percepcję dziecka. Grzechotka, szeleszczący papier, bezpieczne lusterko i dzwoneczek, wyzwalają chęć zabawy. Posiada również moduł wibrujący i piszczałkę. Przydatny w początkowych próbach raczkowania. Można prać ręcznie.

Rozmiar produktu: 50 cm x 14 cm x 14 cm.

Wszystkie zabawki niemieckiej firmy FEHN wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Przeznaczone dla niemowląt i dzieci od 6 miesiąca życia. Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub kotest.

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Maskotka. Wałek edukacyjny do raczkowania
Podtytuł: Wiek: 6 mies.+
Producent: BabyFehn
ISBN: 4001998055436
Rok wydania: 2020
Format: 62 x 16 x 16 cm

Recenzje