Lusterko. Maskotka edukacyjna słoneczko
Wiek: 6 mies.+

BabyFehn

  • Format: 34 x 28 x 8 cm
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
114,99 PLN
Nasza cena
80,63 PLN
Oszczędzasz 30%

Zabawka, która wzbudzi szczególne zainteresowanie Twojego maluszka. Delikatna w dotyku, wykonana z bezpiecznego tworzywa pozwalającego dziecku na przeglądanie i odkrywanie doznań wzrokowych. Słoneczko, które dzwoni i grzechocze po naciśnięciu lub przy potrząsaniu. Dodatkowo wyposażona jest w pierścień do zamontowania wszędzie, czy to w domu,czy w podróży. Dostarczy nowych, nieznanych dotąd doznań oraz wesprze rozwój Twojego dziecka.

To nowe doświadczenie dla maluszka. Przyjazne w dotyku materiały. Gryzaczek łagodzi ból podczas fazy ząbkowania dziecka. Elementy edukacyjne takie jak: lusterko, grzechotka, dzwoneczek, piszczałka, oraz różnorodne faktury materiału, stymulują zmysły i wzbudzają ciekawość. Rozwija zdolności motoryczne i manualne i wzrokowe. Posiada również pierścień do zamontowania przy wózku lub łóżeczku. Można prać ręcznie.

Wymiary produktu: 34 cm x 27 cm x 6 cm.

Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Przeznaczone dla niemowląt od 6 miesiąca życia. Spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub kotest.

Szczegóły

Tytuł: Lusterko. Maskotka edukacyjna słoneczko
Podtytuł: Wiek: 6 mies.+
Producent: BabyFehn
ISBN: 4001998055443
Rok wydania: 2020
Format: 34 x 28 x 8 cm

Recenzje