Logika Gra edukacyjna. Kapitan Nauka

Edgard

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
39,90 PLN
Nasza cena
30,75 PLN
Oszczędzasz 23%

Logika to gra edukacyjna dla ciekawych świata przedszkolaków, która połączy wesołą zabawę z ćwiczeniem myślenia logicznego. Barwne układanki zapewniają wiele form rozrywki, do której nie wkradnie się nuda. Dzięki grze, dzieci rozwiną praktyczne umiejętności: określania następstwa czasu, związków przyczynowo-skutkowych, rozpoznawania przeciwieństw czy liczenia w zakresie 1-10. Zabawa z grą to świetny wstęp do dyskusji o konieczności ochrony środowiska i zależności człowieka od pór roku.

Gra edukacyjna Logika to także źródło wiedzy przyrodniczej. Obserwowanie i odkrywanie natury jeszcze nigdy nie było tak fascynujące! Dzieci dowiedzą się:

    Jak wygląda przyroda o różnych porach roku? 0
    Skąd bierze się miód?
    Czym różnią się ryby żyjące w morskich akwenach?

Najmłodsi poznają odpowiedzi na wiele innych przyrodniczych pytań! To połączenie układania puzzli, rozwiązywania zagadek i przyswajania wiedzy przyrodniczej podczas zabawy.

Okiem Eksperta

Dlaczego niektóre dzieci od najmłodszych lat mają niezwykłą łatwość w radzeniu sobie ze złożonymi zadaniami zarówno w szkole, jak i w życiu? To dzięki umiejętności myślenia logicznego, m.in. porządkowania informacji, łączenia faktów oraz wyciągania wniosków. Można ćwiczyć te zdolności już na wczesnym etapie rozwoju, właśnie dzięki grze „Logika”. Zabawne zadania, przyrodnicza tematyka i ilustracje doskonałe w kresce i formie – to najlepsze, co możemy dać dzieciom.

Ania Oka

dziennikarka, redaktorka, autorka bloga Zabawkator.pl

Zestaw zawiera 8 układanek 6-elementowych w kształcie koła z porami dnia i roku oraz gatunkami zwierząt, 8 układanek 2-3 elementowych z przeciwieństwami i związkami przyczynowo-skutkowymi. Różnorodne puzzle zostały wzbogacone barwnymi ilustracjami Aleksandry Krzanowskiej, które pomogą dziecku lepiej zrozumieć procesy zachodzące w przyrodzie i rozwinąć wyobraźnię.

W serii:

    Polska. Gra edukacyjna
    Świat. Gra edukacyjna
    Zwierzęta świata. Gra edukacyjna
    Trenuj umysł! Koncentracja
    Trenuj umysł! Spostrzegawczość


Szczegóły

Tytuł: Logika Gra edukacyjna. Kapitan Nauka
Producent: Edgard
Seria: Kapitan Nauka
Kod paskowy: 5903699821107
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Redakcja: Krzanowska Aleksandra

Recenzje