Mikroskop LabZZ M2 (69740)
od 0 lat

Levenhuk

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
95,94 PLN
Nasza cena
87,34 PLN
Oszczędzasz 9%Mikroskop Levenhuk LabZZ M2 to doskonały sprzęt dla każdego młodego biologa. Jest on niezwykle łatwy w użyciu i pozwala na badanie przezroczystych próbek mikroskopowych. Do modelu dołączony jest zestaw umożliwiający przeprowadzanie ciekawych eksperymentów. Dzięki niemu dzieci mogą badać gotowe preparaty oraz obserwować rozwój artemii w wylęgarni. Zestaw obejmuje także specjalne narzędzia do samodzielnego przygotowywania próbek mikroskopowych.

Mikroskop Levenhuk LabZZ M2 posiada obrotową głowicę wyposażoną w trzy soczewki obiektywowe. Są one zamontowane fabrycznie. Soczewki te umożliwiają uzyskanie kilku stałych poziomów powiększenia w zakresie 100x-900x. Źródło światła znajduje się pod stolikiem. Możliwe jest przełączanie się pomiędzy podświetleniem wykorzystującym lusterko oraz lampę żarową konstrukcja obraca się wokół własnej osi.

Stolik wyposażony jest w dwa specjalne, metalowe zaciski do przytrzymywania próbek. Do regulacji ostrości służy odrębne pokrętło. Oświetlenie zasilane jest bateriami (nie są dołączone do zestawu). Lekki korpus wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego. Mikroskop oraz jego akcesoria zapakowane są w jasne, kolorowe pudełko.

Właściwości:

  • Mikroskop dla dzieci
  • Powiększenie do 900x
  • Dołączany zestaw do eksperymentów
  • Lekki korpus z tworzywa sztucznego
  • Podświetlenie: lusterko lub lampa żarowa

od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Mikroskop LabZZ M2 (69740)
Podtytuł: od 0 lat
Producent: Levenhuk
Kod paskowy: 611901505428

Recenzje