Teleskop LabZZ T1 (69736)
od 3 lat

Levenhuk

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
143,93 PLN
Nasza cena
131,04 PLN
Oszczędzasz 9%Teleskop Levenhuk LabZZ T1 pozwala najmłodszym astronomom odkrywać tajemnice kosmosu. Jest on prosty w obsłudze, dlatego każde dziecko może z łatwością przeprowadzać samodzielne obserwacje gwiaździstego nieba. Razem z teleskopem Levenhuk LabZZ T1 każdy młody naukowiec może badać planety Układu Słonecznego i wiele dużych obiektów na powierzchni Księżyca. W razie potrzeby teleskop może z łatwością przekształcić się w lunetę w zestawie znajduje się lustro diagonalne umożliwiające uzyskanie bezpośredniego, prostego obrazu podczas obserwacji naziemnych.

Levenhuk LabZZ T1 to teleskop refrakcyjny o powiększeniu do 40x. Na wyposażeniu znajdują się trzy okulary umożliwiające wybór odpowiedniego powiększenia do obserwacji różnych obiektów astronomicznych. Klasyczny, azymutalny montaż teleskopu jest bardzo łatwy w obsłudze. Dzięki temu dziecko szybko opanuje jego działanie i znajdzie na niebie każdy poszukiwany obiekt.

Zestaw zawiera aluminiowy statyw o regulowanej wysokości, który zapewnia stabilne i niezawodne podparcie tuby optycznej.

Właściwości:

  • Teleskop dla dzieci
  • Powiększenie do 40x bez konieczności zakupu dodatkowych akcesoriów
  • Do obserwacji astronomicznych i naziemnych
  • Wszystkie potrzebne akcesoria w zestawie
  • Doskonały pierwszy teleskop dla dziecka             

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Teleskop LabZZ T1 (69736)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Levenhuk
Kod paskowy: 611901505381

Recenzje