Eksplodujące Kotki: Edycja tylko dla dorosłych
Wiek: 18+

Rebel

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
89,95 PLN
Nasza cena
76,78 PLN
Oszczędzasz 15%

Dla kochających wyuzdane koty i perwersyjne wybuchy

Odkryj mroczną stronę popularnej, puchatej karcianki dzięki specjalnej edycji Eksplodujących Kotków - tylko dla dorosłych! Ta wersja to w zasadzie gra podstawowa, jednak na kartach pojawiają się treści zbyt okropne/wspaniałe, by mogły się znaleźć w standardowej edycji.

Na czym to polega?
Eksplodujące Kotki to wysoce strategiczna, w pełni bezpieczna wersja rosyjskiej ruletki. Podczas rozgrywek gracze co turę dobierają po jednej karcie, aż do momentu, gdy któryś trafi na puchatą bombę. Ów nieszczęśnik rozlatuje się na tysiąc kawałeczków i wypada z gry. Pozostałe karty służą do unikania eksplodujących kotków lub łagodzenia ich wybuchowego temperamentu.

Dlaczego pokochasz tę grę?
- Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to miauczące szaleństwo!
- Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę!
- Wersja dla dorosłych to jeszcze czarniejszy humor więcej brudnych żartów!
- Jeśli posiadasz już podstawową wersję Eksplodujących Kotków, możesz połączyć ją z zestawem dla dorosłych, dzięki czemu do wspólnej zabawy będzie mogło zasiąść aż 9 osób.

Zawartość pudełka:
- 56 kart
- instrukcja

Liczba graczy: 2-5
Średni czas gry: ok. 15 minut
Wiek: 18+

Szczegóły

Tytuł: Eksplodujące Kotki: Edycja tylko dla dorosłych
Podtytuł: Wiek: 18+
Autor: Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Producent: Rebel
Kod paskowy: 3558380080817
Rok wydania: 2020
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: