Ah!Ha - Trilos (35492)
Wiek: 7+

Eureka!

  • Format: 25,5 x 25,5 x 6,5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
101,11 PLN
Nasza cena
83,80 PLN
Oszczędzasz 18%

Umieść pięć elementów układanki tak, aby ich kolor zgadzał się z tym na kartce z wyzwaniem. Brzmi prosto, jednak wcale tak nie jest. Każdy z pięciu elementów, oprócz kolorowych kół zębatych ma przede wszystkim inny kształt, co nieco utrudnia zadanie. Kiedy ułożysz wszystkie elementy tak, żeby kolorowe kółka z wyzwania znalazły się w odpowiednich kołach zębatych, uda ci się rozwiązać wyzwanie.

Gra zawiera czterdzieści gotowych wyzwań (sześć poziomów trudności) oraz możliwość tworzenia własnych. W trzech łatwiejszych poziomach - gracze dostają wskazówki, w trudniejszych - niektóre kółka na kartce z wyzwaniem mają więcej niż jeden kolor. Każde wyzwanie ma tylko jedno prawidłowe rozwiązanie.

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 

od 7 lat

Szczegóły

Tytuł: Ah!Ha - Trilos (35492)
Podtytuł: Wiek: 7+
Autor: Gali Shimoni, Zvi Shalem
Producent: Eureka!
Seria: Ah!Ha Games
Kod paskowy: 5425004735492
Format: 25,5 x 25,5 x 6,5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje