Gra AH!HA Pędzące kulki Gra logiczna (35577)
od 8 lat

G3

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
101,11 PLN
Nasza cena
84,51 PLN
Oszczędzasz 17%  • Kto nie lubi zabaw z turlającymi się kulkami? A kiedy zabawa łączy się z logicznym myśleniem, otrzymujemy grę idealną. W "Pędzących kulkach" po wybraniu wyzwania musisz ułożyć wskazane na nim płytki startowe. Dodatkowo nad wsuwaną bramą ułóż kulki.
  • Teraz pozostało tylko dołożenie pozostałych płytek. Musisz przewidzieć drogę, którą będzie spadała każda kulka i sprawić, aby odpowiednia liczba kulek dotarła do wskazanych w wyzwaniu pól celu.
  • Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.
  • Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 

od 8 lat

Szczegóły

Tytuł: Gra AH!HA Pędzące kulki Gra logiczna (35577)
Podtytuł: od 8 lat
Producent: G3
Kod paskowy: 5425004735577

Recenzje