Puzzle edukacyjne z figurkami 3D Zagrożone gatunki 200 elementów (J02676)
Wiek: 6+

Janod

  • Format: 33 x 8 x 27 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2020-12-07)
Sugerowana cena
126,51 PLN
Nasza cena
115,00 PLN
Oszczędzasz 10%

Puzzle edukacyjne Zagrożone gatunki francuskiej marki JANOD składają się z 200 elementów, które po ułożeniu tworzą wielką mapę świata, przedstawiającą zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt. Ułożony obrazek ma wymiary 99 x 69 cm. Dodatkowo w zestawie jest 50 kartonowych figurek zwierząt z mapy. Każda figurka ma podstawkę, dzięki czemu można ją postawić we właściwym miejscu na mapie, odpowiednio do rejonu występowania danego gatunku. Figurkami można się również bawić samodzielnie. W komplecie znajduje się też plakat, który należy ułożyć z puzzli, załączona jest również broszura w kilku językach oraz broszura w języku polskim z nazwami i informacjami na temat danego gatunku. Dzięki temu dziecko nie tylko wykona zadanie, ale też pozna bliżej wiele wyjątkowych zwierząt.

Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu. Zaprojektowane we Francji i zapakowane w estetyczne kartonowe pudełko, idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.

Zabawka rozwija:
- umiejętność budowania i projektowania
- pamięć i koncentrację

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY!

Od 6. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Puzzle edukacyjne z figurkami 3D Zagrożone gatunki 200 elementów (J02676)
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217326760
Format: 33 x 8 x 27 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje