Puzzle edukacyjne z figurkami 3D Dinozaury 200 elementów (J02679)
Wiek: 6+

Janod

  • Format: 33 x 8 x 27 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
126,51 PLN
Nasza cena
119,00 PLN
Oszczędzasz 6%

Puzzle edukacyjne Dinozaury francuskiej marki JANOD składają się z 200 elementów, które po ułożeniu tworzą wielką mapę świata, prezentującą różne gatunki dinozaurów, jakie na niej żyły. Ułożony obrazek ma wymiary 99 x 69 cm. Dodatkowo w zestawie jest 50 kartonowych figurek dinozaurów z mapy. Każda figurka ma podstawkę, dzięki czemu można ją postawić we właściwym miejscu na mapie Figurkami można się również bawić samodzielnie. W komplecie znajduje się też plakat, który należy ułożyć z puzzli, załączona jest również broszura w kilku językach oraz broszura w języku polskim z nazwami i niezbędnymi informacjami o każdym z tych prehistorycznych stworzeń. Dzięki temu dziecko nie tylko wykona zadanie, ale też pozna bliżej wiele gatunków dinozaurów.

Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu. Zaprojektowane we Francji i zapakowane w estetyczne kartonowe pudełko, idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.

Zabawka rozwija:
- umiejętność budowania i projektowania
- pamięć i koncentrację

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY!

Od 6. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Puzzle edukacyjne z figurkami 3D Dinozaury 200 elementów (J02679)
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217326791
Format: 33 x 8 x 27 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje