Gra zręcznościowa Zwariowane patyczki (J02695)
Wiek: 3+

Janod

  • Format: 15,8 x 4 x 25 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
79,20 PLN
Nasza cena
72,00 PLN
Oszczędzasz 10%

Gra zręcznościowa Zwariowane patyczki francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwóch do sześciu osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera 36 cienkich drewnianych patyczków w 6 kolorach, drewnianą kostkę z polami w tych samych kolorach, co patyczki oraz – również drewniany – dysk z otworem w środku. W otworze tym umieszcza się patyki i wyciąga je kolejno zgodnie z kolorami, wyrzuconymi na kostce, uważając jednak, aby dysk nie dotknął stołu. Celem gry jest wyciągnięcie jak największej liczby patyczków, zanim dysk opadnie. Gracz, który doprowadzi do jego upadku – przegrywa.

Gra ta ćwiczy koncentrację, planowanie i zręczność. Uczy także rozpoznawania kolorów.

Gry rozbudzają wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Gra została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY!

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Gra zręcznościowa Zwariowane patyczki (J02695)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217326951
Format: 15,8 x 4 x 25 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: