Magnetyczna układanka. Uczę się zegarka. Magnetibook (J02724)
Wiek: 3+

Janod

  • Format: 19 x 4 x 26 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
poniedziałek (2020-12-07)
Sugerowana cena
94,00 PLN
Nasza cena
85,00 PLN
Oszczędzasz 10%

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki JANOD to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie łączyć we wzory. Układanka ta będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje wiele możliwości kreacji. Jest pięknie wykonana, co dodatkowo rozbudza zmysł artystyczny, a ponadto ćwiczy logiczne myślenie oraz sprawność manualną u dziecka.

Magnetibook Uczę się zegarka zawiera 75 kolorowych magnesów ze wskazówkami i cyferkami zegara oraz aktywnościami dzieci, wykonywanymi w różnych porach dnia oraz 8 dwustronnych kart z pomysłami ilustracji, które można stworzyć przy ich użyciu. To świetny sposób na naukę pór dnia, godzin oraz odczytywania ich z zegara.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Trzy przegródki wewnątrz pomagają utrzymać porządek w magnesach i kartach. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

Janod – JUST PLAY!

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Magnetyczna układanka. Uczę się zegarka. Magnetibook (J02724)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217327248
Format: 19 x 4 x 26 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje